Jump to content
Nytro

Modificari forum

Recommended Posts

Vedeti ca este o problema la pluginul asta de SEO care l-a bagat Nytro. Nu redirectioneaza bine catre unele profiluri,spre exemplu daca vreau sa vad profilul lui diesel. ma duce spre profilul cu numele diesel(fara punct) plus mai este un profil al unui utilizator pe nume qps1 care nu se incarca deloc.

Cel mai probabil, s-au pierdut ceva randuri din baza de date cand s-au facut ceva modificari.

Link to comment
Share on other sites

@alecseu este noul moderator. ?i-a câ?tigat dreptul de-a lungul anilor.

Stupid trolls, behave!

Asta inseamna sa ai pile, alecseu = cluj, wildchild = cluj, meeting -> "Boss pune o vorba pt mine sa iau mod" da' ultimele posturi ale lui alecseu sunt fara valoare, si pac uite cum ajungi sus cand ai pile.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Asta inseamna sa ai pile, alecseu = cluj, wildchild = cluj, meeting -> "Boss pune o vorba pt mine sa iau mod" da' ultimele posturi ale lui alecseu sunt fara valoare, si pac uite cum ajungi sus cand ai pile.

Sunt perfect de acord cu tine; Cu atat mai mult cu cat postarile tale sunt mult peste ale mele si cu siguranta nu ti-ai facut un cont separat doar pentru a-ti spune of-ul.

Eh, aproape am inceput sa-mi justific ultimele postari, dar nu cred ca meriti tu explicatii.

Link to comment
Share on other sites

Asta inseamna sa ai pile, alecseu = cluj, wildchild = cluj, meeting -> "Boss pune o vorba pt mine sa iau mod" da' ultimele posturi ale lui alecseu sunt fara valoare, si pac uite cum ajungi sus cand ai pile.

black = cluj, înc? se ?ine de glume de aia nu-i merg pilele. S? fim rezonabili, nimeni nu prime?te peste noapte ci este luat în vizor ?i urm?rit o perioad? de timp.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

O mic? observatie:

Propun s? fie scoas? regula:

7. (...) Daca considerati ca abuzeaza de acest drept postati aici: https://rstforums.com/forum/9452?0-abuzuri-de-putere-reclamatii-ch?at.rst

Ea apare de fiecare dat? când intr?m pe chat, îns? a fost specificat clar c? dac? cineva se mai plânge de vreo chestie legat? de chat prime?te ban.

Se bat cap in cap treburile.

Peace !

Link to comment
Share on other sites

Fara nologine/smtp-uri/root-uri si prostii. Asta-i o regula de-a forumului.

Regulile se schimba cu trecerea timpului, le mai verificati voi ocazional, mai intrebati stanga si dreapta.

Asta asa, ca sa nu plangeti apoi prin threaduri ca hades e muist si v-a dat ban.

Observatia asta vine asa, pentru c-am vazut ca unii inca mananca cacat cu lingurita.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2016 at 1:05 PM, Coco said:

Dupa parerea mea tot mai bun era rst-ul vechi

Era sfânt, pe asta doar cu logarea am probleme, in rest e asa cum le place lor(eu sunt asa mai old style ca na..) .

Edited by NETGEAR
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, NETGEAR said:

Era sfânt, pe asta doar cu logarea am probleme, in rest e asa cum le place lor(eu sunt asa ma old style ca na..) .

A mai fost o perioada cand tot asa l-au schimbat si au pus nu stiu ce platforma care era plina de bug-uri si alte cacat-uri iar dupa a pus rst-ul vechi.

Dar din cate stiu eu atunci au facut un poll si s-a votat daca se incearca chestia aia sau nu.

Acum nu stiu sigur daca a fost sau nu, dar nu am eu unul n-am vazut.

Daca tot nu este forumul cuiva si este forumul "tuturor" sa zicem asa normal si corect ar fi fost sa se voteze chestia asta (Repet nu stiu sigur daca s-a votat dar eu cel putin nu am vazut)

Dupa parerea mea, rst-ul vechi era fix ce trebuia, s-au pierdut post-uri, se pierde timpul cu modificarea forumului si acum la modificari retusuri si etc pentru ce? Pentru cativa care comentau navigarea pe mobil desi nu era asa de groaznic, si pentru un design ce na duce catre forum-urile de counter-strike?

Este pur si simplu parerea mea simpla, stiu ca nu sunt obligat sa stau navigand pe forum si etc, nu vreau sa supar pe nimeni cu acest reply.

Aici sunt o gramade de lucruri care au fost modificate, sunt sau trebuiesc modificate pe platforma actuala, ca sa ce? sa fie mai fashion un forum de securitate?

Pe langa asta din cate am citit prin topic-ul ala sa luam de exemplul chat-ul care trece prin serverele celor de la ipb, sunt mai multe feluri de oameni care navigheaza pe acest forum, dau ca de exemplu cei ce viziteaza acest forum sa mai invete cate ceva, sa mai vada o stire si etc, si cei care se ocupa cu chestii blackhat si etc (chiar daca probabil aia intra de pe vpn-uri si etc).

Pe langa toate astea, s-a dus si "mata-i grasa"

Inca odata, imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu acest post, e pur si simplu parerea mea.

 

Edited by Coco
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aelius said:

Daca voturile ar conta, nu ai mai avea dreptul asta :))))))))))) Suntem furati de 27 de ani. Ne-au furat inclusiv tara si tu te astepti sa tina cineva cont de umila ta parere sau de votul tau ? Hahahahahahaha

 

:))))))))))

de aveam eu moderator faceam o curatenie ca la carte pe forum :)))))))

Edited by gogusan
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aelius said:

Daca voturile ar conta, nu ai mai avea dreptul asta :))))))))))) Suntem furati de 27 de ani. Ne-au furat inclusiv tara si tu te astepti sa tina cineva cont de umila ta parere sau de votul tau ? Hahahahahahaha

Nici nu m-am asteptat sa tina cineva cont de ceva.

Pur si simplu incercam sa spun ca ati facut dintr-un forum de securitate un forum care arata ca o comunitate de counter-strike si i-ati distrus esenta doar sa-i puneti o tema fashion.

Nu vad de ce tre sa ma iei tu peste picior

Link to comment
Share on other sites

Ce inseamna la tine securitate ? Cumva vanzarea de servere sparte, smtp-uri, roate sinistre si scannere? Daca citeai cu atentie vedeai care este scopul principal: Sa facem curatenie, sa scapam de idioti si sa facem o comunitate cu care sa atragem oameni cu capul pe umeri care vor sa facem schimb de experienta si sa discute despre IT.

 

Nu te luam peste picior, ti-am spus un adevar. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...