Jump to content
Nytro

Modificari forum

Recommended Posts

Nu se poate face o filtrare, ceva, dupa keyworduri? De ex. daca este user inregistrat recent si/sau cu putine posturi si posteaza cereri de invitatii de ListaFisierelor sa se stearga automat postul (sau sa nu se mai posteze deloc) si eventual sa ia si ban temporar. In ultima perioada apar in disperare topicuri cu cereri de invitatii si am impresia ca numarul tot creste pentru ca ne indexeaza google ca fiind aia cu invitatiile. (cauta invitatie .. pe google si suntem in top).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da, de mult timp suntem in top pe "invitatie filelist" pentru ca de-a lungul anilor au fost cereri.

Nu cred ca exista o solutie automata. Ma gandeam sa pun un "announcement" de avertizare, apoi ban direct pentru cine posteaza (si are sub 50 de posturi).

Link to comment
Share on other sites

Problema e ca in ultima perioada asta predomina..atat a ramas din forum; cereri si offtopic. Nu cred ca ar fi greu sa faci o functie de verificare unde sa definesti un array de reguli (ca poate va trebui filtrat si alt keyword) si sa o apelezi inainte de postarea reply-ului. Cred ca ma uit eu pe codul de la IPB cand o sa am putin timp si poate fac o functie.

 

EDIT: Acum vad :| IPB e cu bani xD

Edited by Wav3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Nytro said:

Da, de mult timp suntem in top pe "invitatie filelist" pentru ca de-a lungul anilor au fost cereri.

Nu cred ca exista o solutie automata. Ma gandeam sa pun un "announcement" de avertizare, apoi ban direct pentru cine posteaza (si are sub 50 de posturi).

Asa am cerut si eu invitatia  .Nu sintem noi de vina ca la cautarea in Google al cuvintelor "invitatie Filelist" RST e prima in lista :D  Daca era in  regula  ca trebuie sa am 50 de posturi il faceam nu imi venea greu.  Dar nu e   frumos ca "Domnul aismen" sati ceara email si sati trimita penis in poza asa cum si alti utilizatori al forumului scriau.  

  • Sad 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Infinity70 said:

Asa am cerut si eu invitatia  .Nu sintem noi de vina ca la cautarea in Google al cuvintelor "invitatie Filelist" RST e prima in lista :D  Daca era in  regula  ca trebuie sa am 50 de posturi il faceam nu imi venea greu.  Dar nu e   frumos ca "Domnul aismen" sati ceara email si sati trimita penis in poza asa cum si alti utilizatori al forumului scriau.  

Tu mai intai sa faci bine sa citesti regulile care sunt puse acolo, si apoi sa te plangi ca primesti femei cu pula, ok? Daca citeai regulile nu primeai femei cu pula. Bineinteles ca ne place sa ne plangem, dar la noi nu ne uitam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aismen said:

Tu mai intai sa faci bine sa citesti regulile care sunt puse acolo, si apoi sa te plangi ca primesti femei cu pula, ok? Daca citeai regulile nu primeai femei cu pula. Bineinteles ca ne place sa ne plangem, dar la noi nu ne uitam.

Iti lipsesc cei sapte ani de acasa,nu ai ce face. Am trimis 47 de invitati la alt sait de torrente la oameni necunoscuti ,am cerut doar sami arate o poza  cu un alt seit de torrente in care e folositor si sa fie email-ul in poza  la care am trimis invitatia. Nu te supara dar pula sa trimiti la mama ta . 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Infinity70 said:

Iti lipsesc cei sapte ani de acasa,nu ai ce face. Am trimis 47 de invitati la alt site de torrente la oameni necunoscuti ,am cerut doar sami arate o poza  cu un alt site de torrente in care e folositor si sa fie email-ul in poza  la care am trimis invitatia. Nu te supara dar pula sa trimiti la mama ta . 

Tiam cerut invitatia cu respect ,te durea mina sa scrii ca nu vrei sa dai. 

K_perny_felv_tel__334_.png

Edited by Infinity70
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Infinity70 said:

Iti lipsesc cei sapte ani de acasa,nu ai ce face. Am trimis 47 de invitati la alt sait de torrente la oameni necunoscuti ,am cerut doar sami arate o poza  cu un alt seit de torrente in care e folositor si sa fie email-ul in poza  la care am trimis invitatia. Nu te supara dar pula sa trimiti la mama ta . 

Si ce legatura are ce ai zis pana acum cu regula cu 50 de posturi pe care nu ai citit-o evident, si despre care in continuare nu dai doi bani...? Esti var cu okql cumva? Hai sa nu ne mai batem joc de topicul asta ca nu e facut pentru giboni opariti ca tine care sa se dea in stamba. Mersi.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aismen said:

Si ce legatura are ce ai zis pana acum cu regula cu 50 de posturi pe care nu ai citit-o evident, si despre care in continuare nu dai doi bani...? Esti var cu okql cumva? Hai sa nu ne mai batem joc de topicul asta ca nu e facut pentru giboni opariti ca tine care sa se dea in stamba. Mersi.

Pe linga esti un porc de trimiti  asa poze esti si nesimtit  de jignesti lumea. Gibon oparit esti tu . Uite te in oglinda . Ce  regula cu 50 de posturi  vezi in Reguli ?  Nytro a scris cu citeva posturi in urma dar nu e inca in Reguli. Vad ca tu ai var in ochi  . Te doare tare dreptatea. Nici cuvinte nu mai ai .

Pozele care le trimiti iti arata inteligenta si lucrurile cu care te ocupi zi de zi

Edited by Infinity70
Link to comment
Share on other sites

On 3/31/2020 at 1:00 PM, aismen said:

Si ce legatura are ce ai zis pana acum cu regula cu 50 de posturi pe care nu ai citit-o evident, si despre care in continuare nu dai doi bani...? Esti var cu okql cumva? Hai sa nu ne mai batem joc de topicul asta ca nu e facut pentru giboni opariti ca tine care sa se dea in stamba. Mersi.

 

"Ciorile zboară in cor si Vulturii zboarã singuri"

 

On: stiu sigur sigur ca este un XSS pe aici, il am pe celalt hardisk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma uitam pe forum si ma gandeam ca s-ar mai putea compacta pe alocuri, gen sa se faca subcategorii, sau fuziune intre unele categorii. Am impresia ca e prea incarcat, asa, la prima vedere. Poate de asta nici nu mai e asa multa lume sau nu mai sunt forumurile la mare cautare, nu stiu. E doar o parere. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, AndrusKanu said:

Ma uitam pe forum si ma gandeam ca s-ar mai putea compacta pe alocuri, gen sa se faca subcategorii, sau fuziune intre unele categorii. Am impresia ca e prea incarcat, asa, la prima vedere. Poate de asta nici nu mai e asa multa lume sau nu mai sunt forumurile la mare cautare, nu stiu. E doar o parere. 

Ai dreptate, din acest motiv au disparut forumurile. Care e sugestia ta?

Link to comment
Share on other sites

Da, asta cam asa e. Eu ma gandeam si la o categorie noua, Web security, dar sunt multe categorii inactive de mult timp sau fara prea mult rost.

O sa ma gandesc la o schimbare si o sa discutam. Intre timp, postati aici orice sugestie ati avea referitor la acest subiect.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...