Jump to content
ciprianuu

Copil Retardat

Recommended Posts

Ce pot zice, esti un adevarat erou, vrei sa-i faci rau unui pusti de 12-13 ani...

Ce ti-a facut? A zis ca-ti da un actibild cu un ferrari de la guma dar ti-a dat unul cu un trabant si s-a facut nevazut, sau?

//Modificare

Acu vad ca ai 19 ani, bravo coaie, tine-o tot asa, eu zic sa te duci sa-l bati, la aia 13 ani ai lui nu cred ca va opune prea multa rezistenta, lasa certurile pe interneti si fii smardoi pana la capat!

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Ce pot zice, esti un adevarat erou, vrei sa-i faci rau unui pusti de 12-13 ani...

Ce ti-a facut? A zis ca-ti da un actibild cu un ferrari de la guma dar ti-a dat unul cu un trabant si s-a facut nevazut, sau?

//Modificare

Acu vad ca ai 19 ani, bravo coaie, tine-o tot asa, eu zic sa te duci sa-l bati, la aia 13 ani ai lui nu cred ca va opune prea multa rezistenta, lasa certurile pe interneti si fii smardoi pana la capat!

Tocmai este ca nu pot da de el,este la departare.

+ M-a injurat de mama,de morti si etc + mi-a jignit serverele si toate proiectele,da stiu unii cred ca nu chestie sa te "superi" dar asta merita batut la fund cu bata de baseball.

Link to comment
Share on other sites

Confectioneaza-ti o mica papusica din carpe,pune-i maini,picioare,coaie,tot,tot,deseneaza-i ochi,etc,scrie pe spatele ei balu_mara,pune-o intr-o farfurie,pe langa aprinde niste bete de chibrituri,apoi,avand la dispozitie un set de ace de croitorie(costa 4 Ron la orice magazin),infige acele ace icepand de jos,de la picioare,pana la gat.E indicat ca in zonele unde ai vrea tu sa aiba o durere insuportabila,sa rotesti acele de mai multe ori,coordonandu-ti miscarile cu buzz la acea adresa.

ATENTIE!! Nu baga ace in cap (la papusa) ca va muri.

E metoda sigura,ehei,pe cati motherfuckeri n-am nenorocit eu asa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...