Jump to content
Bufnitza_49

Cum vezi cine te-o sunat cu nr secret

Recommended Posts

"Hai sa vedem cine ne suna cu numar ascuns

Prima oara intram pe telefonip.ro unde ne facem cont (este free) apoi ne confirmam contul bla bla bla .. primim un mail cu niste setari de la ei ... intram aici : http://www.counterpath.com/index.php?menu=Products&smenu=xlite si descarcam x-lite .

Dupa ce instalam x-lite pe pc il configuram cu setarile care le-am primit prin mail de la telefonip.ro acum urmeaza sa configuram telefonul mobil trebuie sa redirectionam apelurile cu numar ascuns catre numarul care il primim de la telefonip.ro .Eu la v1075 al meu il setez asa: Setari - Redirectionare apel - Apeluri voce - Active redirectionare "Daca nu este disponibil" La numarul dat de telefonip.ro cu alte cuvinte daca vad ca ma suna un numar ascuns apas tasta NO si il redirectioneaza catre numarul de la telefonip (iti dai seama de asta pt ca iti va suna pc-ul daca ai instalat x-lite si l-ai configurat ) daca vrei ii poti raspunde chiar poti inregistra convorbirea . Acum k sa ii vezi numarul de tel >:) intri pe telefonip.ro te logezi dai pe "Apeluri primite" si ii vei vedea numarul de telefon acolo Succes si sper ca ati inteles ... daca nu postati orice nelamurire aaa era sa uit acum am vzt ca nu merge pe cartela decat pe abonament .... (eu fol abonament)

Daca este sa copiati acest tutorial puneti creditz avkhackteam from avkhackteam.com contact : avkhackteam [at] gmail [dot] com" (avkhackteam)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...