Jump to content
albertynos

Ardamax 4.01 FULL - Tested&Working

Recommended Posts

Multumesc frumos pentru acest keylogger! L-am creat pe o partitie virtuala de Windows XP (fara antivirus) si mi l-am trimis pe mailul meu unde nu a fost detectat de catre cei de la yahoo si l-am testat "remote" pe o partie virtuala ce are instalat un Windows Vista cu Eset Antivirus 5 actualizat la zi.

Nu a fost detectat de catre Eset Antivirus 5, insa am observat ca atunci cand l-am rulat (l-am integrat de proba intr-un notepad) mi-a aparut acea icoana de UAC (run as a administrator).

Mi-as fii dorit sa nu apara acea icoana de UAC ... Banuiesc ca nu exista vreo alta solutie sa nu apara acea icoana de UAC (stiu ca UAC se poate dezactiva manual)

Vreo idee? :)

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg, cu ce e mai bun ardamax sau tot felul de stealere ca DarkComet care are toate optiunile ce le au celelalte, plus multe altele. De ce sa furi doar niste parole cu un stealer cand poti avea full acces la victima tot cu doar un fisier?

De ce nu privesti partea buna ? Le poti face pe amandoua. Intai faci o victima cu DarkComet dupa care Upload&Execute de la tine din pc un fisier de la ardamax. Oricum DarkComet nu sta bine la capitolul keylogging.

Link to comment
Share on other sites

Voi la ce interval puneti sa va vine log-uri cu Ardamax

la cate ore mai exact

Eu am setat la 30 de minute pentru c? am dat unei singure persoane ?i nu folose?te foarte des laptopul (doar în weekenduri) :)

Depinde ?i ce set?ri ai f?cut pentru remote. Cred c? cel mai OK este ca din or? în or? s? prime?ti logurile :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am setat la 30 de minute pentru c? am dat unei singure persoane ?i nu folose?te foarte des laptopul (doar în weekenduri) :)

Depinde ?i ce set?ri ai f?cut pentru remote. Cred c? cel mai OK este ca din or? în or? s? prime?ti logurile :)

Mersi , pai atunci o sa pun 1 ora sa zicem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...