Jump to content
makingston

Facebook accounts

Recommended Posts

Ohoo, bun frate +1 dela mine,

P.S Mai bine ia cripta lista :-S

Esti patetic !

Account Hacked by Grumpy @ RST-Center

Special Thanks: makingstion @ RST Center

Romania Security Team!

Atentie! Nu avem intentii rele, aceasta a fost doar o demonstratie. To be continued!

www.rstforums.com

Program: Opera

Url/Host: http://www.facebook.com/

Login: stanescuvalentin23@yahoo.com

Password: amicupucioasa

Computer: VALY-D67F325955

Date: 2012-09-23 05:28:20

Ip: 109.97.158.194

Link to comment
Share on other sites

makingston esti un om de nimic , ce ti-au facut oamenii aia ? Te crezi mai presus ca ceilalti ? Sa nu crezi ca esti "hacker" daca furi niste conturi

Asta poate face si un copil de 12 cu un stealer sau luate dintr-o database.

Daca-ti vine acasa oameni necunoscuti cu o scrisoare sa nu te miri , stiind ca forumul este monitorizat.

Grumpy faci comunitatea de rusine , iti dau un sfat : invata cum sa sapi santuri cu lingurita sau poti sa-ti pregatesti rochita

Link to comment
Share on other sites

Am si modificat postul facut... vad ca nu ai cu cine. Tu vorbesti ca sa nu taci.

Ce oameni? De cine ma cred mai presus? Am zis eu ca sunt hacker?

Eu am gasit conturile astea si cum nu le-am gasit intrebuintare si am zis sa le fac cadou aici. Nu ma ocup cu treburi dinastea, nu le-am vandut, nu am facut nimic, doar le-am postat, nici nu stiu ce sunt, de aceea le-am postat.

Link to comment
Share on other sites

Am si modificat postul facut... vad ca nu ai cu cine. Tu vorbesti ca sa nu taci.

Ce oameni? De cine ma cred mai presus? Am zis eu ca sunt hacker?

Eu am gasit conturile astea si cum nu le-am gasit intrebuintare si am zis sa le fac cadou aici. Nu ma ocup cu treburi dinastea, nu le-am vandut, nu am facut nimic, doar le-am postat, nici nu stiu ce sunt, de aceea le-am postat.

Cadoul pe care ai vrut sa-l oferi tu celorlalti te putea purta prin tribunale . Ti-am spus-o prieteneste.

Maturizati-va ....

Link to comment
Share on other sites

Ba mai plecati un pula mea de aici ca deja ma disperati cu legile voastre , sunteti retardati? cine pula mea se pune sa faca o ancheta pentru folosirea unui cacat de stealer?sau cine te da in judecata pentru ca i-ai "spart" contu de facebook?

Veniti aici si aberati ca prostii, copii mici ce sunteti! ati auzit si voi ca exista lege si veniti aici si faceti pe avocatii! MARSH

Cat despre Grumpy: sa ne sugi de pla ba copile,ne faci forumul de cacat cu ideile tale .ia auzit

Account Hacked by Grumpy @ RST-Center

Special Thanks: makingstion @ RST Center

Romania Security Team!

Atentie! Nu avem intentii rele, aceasta a fost doar o demonstratie. To be continued!

www.rstforums.com

Cum pula mea sa faci asa ceva?

Oamenii puteau sa se foloseasca de conturile astea de FB ,pentru reclama la un site etc si tu vii si o arzi cu gesturi de "hacker"

PS: Bine ca ai dat edit la topic. daca vrea cineva conturile mai bine sa-ti dea pm si sa-ti spuna pt ce le foloseste , si daca consideri tu ca merita , i le dai ,

Tu ai vrut sa faci o fapta buna pentru forum ,eu si alti useri apreciem asta ,dar se pare ca altii nu! asa ca mai bine crypteaza-le data viitaore!

Grumpy: inca odata _|_

Link to comment
Share on other sites

Asa spuneai si in instanta daca o persoana te dadea in judecata ca ai divulgat date personale ?

Desteptule citeste : Infrac?iuni ?i contraven?ii - criminalitatea informatica

daca o gasesc pe mata pe net si dinsa da toate detaliile si eu dau doar reply cine este de vina mata sau eu? asshole !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...