Jump to content
sandabot

Tone de like-uri [TUT]

Recommended Posts

Undeva in stanga imacros-ului imi apare asta: The use of Javascript files MIGHT cause a crash in Firefox due to changes within Firefox 16. We are working on it! For more information please see iMacros for Firefox Wiki (Known issues section). Am instalata java si este enable din plugins.

Link to comment
Share on other sites

metoda e buna, doar o singura problema, la inceput credeam ca fanii reali dau dislike ca na poate n-or fi multumiti de ceea ce postez, dar de unde, deci in 3 zile am avut aprox 500 like-uri addmefast si numai in seara asta in ultimile 4-5 ore vreo 15-20 dislike care n-ar fi avut cum sa fie de la pers din ro ca nu-i nici dracu activ la ora asta...

Link to comment
Share on other sites

Am observat deja cateva probleme si nu mai este totul atat de roz.

1. Facebook te blocheaza timp de 2 zile, sa nu mai poti da like-uri, dupa ce rulezi scriptul vreo jumate de ora in continuu.

2. Cei de la addmefast nu-ti mai adauga puncte daca nu esti activ pe pagina mai mult de nu stiu cate minute.

Link to comment
Share on other sites

Cum altfel? Prin intermediul addmefast, poti sa obtii like-uri la orice pagina de facebook vrei, chiar si la pagina de facebook a site-ului tau personal.

tocmai asta este, ca nu vreau pe pagina de fb, eu vreau ca userii sa dea click pe butonul de like de pe site. Se poate asa?

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit sa ma intorc cu un review :)

Merge fantastic de bine si sunt foarte incantat de rezultate , e un sistem bunicel si-ti asigura un numar mare de like-uri / share pe pagina

Am sa arat doar statisticile facute doar cu cateva ore de rulat.

Total Likes?

568

Friends of Fans

--

People Talking About This?

632

Weekly Total Reach?

921

Puncte in minus ?

Din cauza ToS'ului celor de la facebook , contul de pe care dai la randul tau tonele de like'uri devine blocat dupa un anumit timp , n-am stat sa vad care e intervalul exact...

Pentru a-l debloca ai nevoie de un numar de telefon pe care sa-ti primesti un SMS de la ei.

E folositor ce a postat el aici si te ajuta daca esti la inceput si te intereseaza un numar cat mai mare de like-uri.

Am doar multumiri si numai de bine!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc. Merge parfum :)

LATE EDIT: L-am rulat timp de 40 de min, totul bine si frumos, dupa 40 de min....imi da numai eroarea asta "Oops! Something went wrong. You are closing the popUp too fast."..........chiar si la pagini care inca nu am dat like.

Ati patit si voi asa?

Edited by mandeamarian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...