Jump to content
sandabot

Tone de like-uri [TUT]

Recommended Posts

Salut, nu mai poti adauga scriptul undeva? Nu mai merge link-ul...

Ar fi bun un Unliker...addmefast te lasa sa dai like la maxim 5000 de pagini.

0dbdf1a748.png

Conflictele apar pentru ca addmefast genereaza aceleasi pagini de mai multe ori.

Mie mi-a generat ceva e genul: 4 pe care am dat deja like -> una buna -> 3 pe care am dat deja like -> etc....

Si binenteles nu se acorda puncte decat pe paginile `bune`, pe care nu s-a dat deja like.

Deci, am facut un macros `FB Unliker`; O buna investitie de timp daca ne gandim putin...

Descarcare: iMacros FB Unliker.js

Se va modifica linia 23 cu username-ul facebook.

5f5b521e4b.png

Puteam sa il fac sa caute singur username-ul, respectiv pagina cu like-uri dar ar fi functionat mai ineficient; Asa isi face treaba foarte repede; am scos si timeout-urile ca nu aveau rost...

Poate o sa va fie de folos... :).

Link to comment
Share on other sites

o intrebare ( poate cam stupida :)) ). de ce nu ma lasa sa adaug o pagina de FB ??? imi tot zice "The Facebook page you are trying to add does not exist or it is geographically, demographically or age restricted."

ai incerca sa schimbi( geographically )tara limba en virsta..

Link to comment
Share on other sites

Ai profilul de FB setat pe public?

Ai activat "followers"?

nu ma pricep la facebook deloc:)) ideea e ca mi'a starnit interes toata chestia asta cu adunatul de like'uri si etc :) poate pe parcurs o sa ma ajute cu ceva :-?? dar orice profil de FB as pune nu merge. aceeasi chestie imi zice... si la persoane care au profilul public si activat "followers" :-?? sincer daca are careva un link cu care sa incerc poate sa'mi dea un PM :-??

Link to comment
Share on other sites

zicea cineva de aici ca poate sa.ti fie banata pagina de facebook . nu are nicio legatura . eu fac punctele pe addmefast , timpul dintre likeuri e de 5 seconds (wait) , nu are cum sa.ti faca nimic iar conventia e schimb-schimb : puncte - likeuri .

precizez ca likeurile sunt si reale :) de la persoane reale . am intrat in contact cu 2-3 si sunt reale , nu boti ca pe alte siteuri . eu inca astept un script de follows daca faceti :) .

mai puteti folosi si givemehits , youlikehits , socialbirth (multi romani aici , dar inscrisi de forma , nu prea e activitate) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...