Jump to content
NamPleaca

Salut , eu sunt NamPleacă.

Recommended Posts

Salut , eu m? numesc Gabi , dar mul?i m? strig? pe nickname-ul meu "NamPleac?" . E o intreag? poveste cu acest nickname.

Cât despre hacking .. m? pricep cât de cât . Umblând mai mult pe acest forum , am realizat c? cu hackingul nu este de joac?...?i in plus am realizat c? nu trebuie s? i?i ba?i joc de oricine având aceste calit??i

Am deviat cam mult de la subiect , s? revenim la oile noastre.

Sper ca pe RST s? inv?? ceva.. ?i s? ajut comunitatea cu ce pot..

Savy :)

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit, sper sa nu fii ca si destroyer, un mare tembel.

@off Iti era rusine sa mai pui si varsta?

"In legatura cu hacking, ma pricep cat de cat" replica asta spune totul despre varsta ta, adica sub 16.

,,Ca sa te pricepi in domeniul "Hacking" este nevoie sa stii ce e de capul tau, sa te duca capul, sa stii programare, in mai multe limbaje si tot asa''

In fine, welcome inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit, sper sa nu fii ca si destroyer, un mare tembel.

@off Iti era rusine sa mai pui si varsta?

"In legatura cu hacking, ma pricep cat de cat" replica asta spune totul despre varsta ta, adica sub 16.

,,Ca sa te pricepi in domeniul "Hacking" este nevoie sa stii ce e de capul tau, sa te duca capul, sa stii programare, in mai multe limbaje si tot asa''

In fine, welcome inca o data.

Said "hackericka"

Salutare !

Link to comment
Share on other sites

Tu esti acel baiat care suferea pe skype cu un amarat de root ca "pici netul"

Am auzit de tine,esti un penibil .

Noi nu am auzit de tine, probabil esti mai penibil decat el. Cred ca vorbesc in numele tuturor cand zic ca nu ne intereseaza ce a facut inainte sa vina aici, cine a fost sau cine este... atata timp cat nu face gafe de acum inainte si vrea sa invete, sa ajute comunitatea e ok.

@nampleaca, be welcome.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...