Jump to content
ben20

Digi mobil

Recommended Posts

Am vazut la mine aici unde platesc rds-u ca au telefoane dalea la promotii, am vazut un S2 oamenii cer 5 mil sau 50 lei pe luna + abonament de 12 euro pe digi care daca nu ma insel 200 min nationale+ 100 minute pe fix + internet nelimitat parca asa scria acolo . Mai are cineva ? ce parere aveti ? se merita chiar am nevoie de un telefon nou. sau Galaxy S PLUS.

Link to comment
Share on other sites

Pai fa si singur niste calcule si vezi daca se merita. cat costa telefonul la liber si cat dai tu pe el daca il cumperi de la digi si aici ma refer la ratele alea insumate + abonamentul ala comparat cu unul de la orange sau voda.

In principiu genul asta de manevra e ca o achizitie in rate si in final platesti mai mult pe produs decat daca l-ai cumpara la liber cu banii jos. E rentabil pt cine nu are bani sa-l cumpere la liber cu cash jos.

Link to comment
Share on other sites

Are un prieten de al meu. A primit telefonul Samsung Galaxy S Plus dar nu are net cum scrie in oferta.

te-a mintit ! am luat eu cu s2 si internetul este nelimitat !

e cam deprimant in digi ca nu prea e lume dar eu l-am luat pentru vorbit in afara...e 2 centi minutul in austria, dar cu internet nelimitat fortez zilnic viberu si skype

Link to comment
Share on other sites

Am un prieten ce si-a luat [si maica-mea ,dar pe ea nu o calculam ca nu il foloseste]

marog, telefonul tipului astuia s-a stricat [scria remove the charger ,high voltage, arata ca se incarca chiar daca nu avea incarcatoru bagat,progleme de genul

I-am resetat softul dar nu a functionat asa ca m-am dus cu el sa isi dea telefonul la garantie ,la germanos [pentru ca,cu ei au cei de la rds contract]

Tipa de acolo cand l-a vazut a zis direct: high voltage?

Am intrebato de unde stie si a zis ca ,majoritatea S2-urilor de la RDS au aceasta problema,nu stie de ce

Marog ,l-a lasat la garantie si dupa 2 saptamani i-au dat altul nou:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...