Jump to content
backdoorhk

Invitatii FileList - Gratis

Recommended Posts

Am observat ca lumea cam incearca sa le "vanda" aceste invitatii... Daca tot mai am si eu cateva in plus ma gandeam sa vi le ofer. Asadar daca vrei o invitatie posteaza`ti emailul pe care sa trimit, nu da pm ca le cam ignor.

Ofer 1 invitatie fiecarui user, deci nu cereti mai mult de 1. Invitatiile sunt in stoc LIMITAT deci va pot spune oricand ca s`au terminat :)

Edit: dau conturile in loc de invitatii.. Abia acum am observat ca imi da o eroare

Limita de utilizatori a fost atinsa. Peste aceasta limita, pot face invitatii numai pentru clasele VIP+.
pe conturile cu invitatii :D Edited by backdoorhk
Link to comment
Share on other sites

Am observat ca lumea cam incearca sa le "vanda" aceste invitatii... Daca tot mai am si eu cateva in plus ma gandeam sa vi le ofer. Asadar daca vrei o invitatie posteaza`ti emailul pe care sa trimit, nu da pm ca le cam ignor.

Ofer 1 invitatie fiecarui user, deci nu cereti mai mult de 1. Invitatiile sunt in stoc LIMITAT deci va pot spune oricand ca s`au terminat :)

Edit: dau conturile in loc de invitatii.. Abia acum am observat ca imi da o eroare pe conturile cu invitatii :D

as dori si eu o invitatie daca se poate

ktadinca@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Am observat ca lumea cam incearca sa le "vanda" aceste invitatii... Daca tot mai am si eu cateva in plus ma gandeam sa vi le ofer. Asadar daca vrei o invitatie posteaza`ti emailul pe care sa trimit, nu da pm ca le cam ignor.

Ofer 1 invitatie fiecarui user, deci nu cereti mai mult de 1. Invitatiile sunt in stoc LIMITAT deci va pot spune oricand ca s`au terminat :)

Edit: dau conturile in loc de invitatii.. Abia acum am observat ca imi da o eroare pe conturile cu invitatii :D

Buna ,

Rog o invitatie daca se mai poate pe adresa leustean.mihai@yahoo.com

Multumesc frumos,

Mihai

0743.00.98.91

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...