Jump to content
franxu

Sa distrug o tarfa

Recommended Posts

Salut!

Simplu, am nevoie de cateva sfaturi pentru a distruge o curva penala!

Nu stiu cati din voi cunoasteti cazul amanda todd, aceasta curva face exact acelasi lucru unei tipe care nu are pe nimeni alaturi de ea si trece printr-o perioada grea a vieti.

Metode de la distanta fara sa ma apropii fizic de ea!

Link to comment
Share on other sites

@franxu nu era asta un forum de IT ?

Cumperi o drona si ii dai headshot. =))

De aceea este postat la sectiunea offtopic.

Nu este foarte greu sa o distrugi psihic... use your imagination. Photoshop => Facebook/Twitter/Google+ ... poti creea si un website pe care sa il raspandesti foarte usor. Fake SMS ID, email, etc.

Edited by akaroot
Link to comment
Share on other sites

De aceea este postat la sectiunea offtopic.

Nu este foarte greu sa o distrugi psihic... use your imagination.

Da, nu este greu! Scopul meu nu este acesta, scopul este de a stopa ca evenimente de acest gen sa nu se mai existe. Nu cred ca este placut sa te scuipe si sa te umileasca in fata profesorilor fara ca acestia sa intervina datorita functiei pe care o au parinti tarfei. Este pacat ca victima este super inteligenta 10 pe linie in clasa a 12

Link to comment
Share on other sites

De aceea este postat la sectiunea offtopic.

https://rstforums.com/forum/59818-regulamentul-forumului-ro.rst Read the fukin rules. :)

Edit: Frate esti greu de cap. Eu faceam referire la sectiunea offtopic. Marog acest topic e postat la pranks ...

SECTIUNEA OFFTOPIC ESTE PENTRU TOPICURILE CARE AU LEGATURA CU SECURITATEA/INFORMATICA DAR NU SE INCADREAZA IN CATEGORIILE DEJA EXISTENTE, SECTIUNEA OFFTOPIC NU ESTE PENTRU ALTCEVA DECAT CEEA CE AM SPECIFICAT MARE SI CLAR MAI DEVREME, ORICE ALT CONTINUT LA CATEGORIA OFFTOPIC CARE NU RESPECTA ACEA REGULA VA FI MUTAT LA GUNOI IAR CEL CARE A FACUT TOPICUL VA PRIMI BAN/WARN DUPA CAZ.
Edited by Z2G
Link to comment
Share on other sites

Ma faceti sa rad cu politia voastra! S-a facut aceste demersuri, totul fara nici-un rezultat. Scoala romaneasca este de cacat, atat scoala cat si aceasta tara in care unguri domneasc.

Mai iesi din casa.

Toti penibilii apeleaza la forum.

Daca ai avea peste 16 ani nu ai apela pe un forum pentru o chestie din asta, e doar jenant

PS: Mutat la penibile.

Link to comment
Share on other sites

Nu s-au postat date personale, iar facand referire la regula numarul 1...nu sa incalcat nimic nici de acolo, nimeni nu a facut offtopic in acest post inafara de noi doi...eu facand offtopic prin acest reply, nu este un post inutil, nu sa amenintat sau insultat nici un alt membru iar restul nu are rost sa le mai insir. Scuze pentru offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Mai iesi din casa.

Toti penibilii apeleaza la forum.

Daca ai avea peste 16 ani nu ai apela pe un forum pentru o chestie din asta, e doar jenant

PS: Mutat la penibile.

In trecut s-a realizat astfel de actiuni, chiar tu ai participat la ele. Nu am cerut nimic altceva decat anumite sfaturi de la cei care au au intampinat astfel de probleme si la ce rezultat s-a ajuns. Chiar tu ai putea sa scrii despre rezultatul pe care la avut actiunea voastra.

Romanu@ Nu este scopul acesta.

synkron@ Am tot, dar nu acesta este scopul, nu ar face decat sa fac exact ce face ea, nu merita timpul pierdut.

Edited by franxu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...