Jump to content
makav3li

Cursuri RST

Recommended Posts

Nu se mai tin, deoarece nu are cine sa le tina, majoritatea celor care au cunostiintele necesare pentru a preda cursurile respective nu au timpul necesar pentru asta, si pentru ca nu s-a aratat mare interes pentru ele. Au fost dati in care au fost doar cativa participanti la cursuri.

Link to comment
Share on other sites

Si pe desupra cum zice nytro cateva persoane interesate mai mult nu, si cred ca deaia nu sa mai tinut cursurile

Ia sa faci sau sa anunti un curs ce contine trojan,keylogger,binder sa vezi mai mult de jumate din forum sint prezenti la asa ceva , treburi serioase nu ii intereseaza nu vor sa invete ceva cu structura :)

Link to comment
Share on other sites

Si pe desupra cum zice nytro cateva persoane interesate mai mult nu, si cred ca deaia nu sa mai tinut cursurile

Ia sa faci sau sa anunti un curs ce contine trojan,keylogger,binder sa vezi mai mult de jumate din forum sint prezenti la asa ceva , treburi serioase nu ii intereseaza nu vor sa invete ceva cu structura :)

n-or s? fie nici la alea. au fost "promisiuni" pentru chestii de genul în limbajele care urmau s? le înve?e la cursurile de atunci, am participat ?i eu la toate pân? s-au sfâr?it, la început erau în jur de 20, dup? vreo 3-4 cursuri deja nu mai erau nici 10..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@em ma-m referit ca pe multi numai asa ceva ii intereseza, nu ii intereseza lucruri serioase cum ar fii programare sau ceva bun sau sa invete ceva serios multi isi pierd timpul (trojan,keylogger,binder)

Ca doar cine face un curs cu asa ceva (trojan,keylogger,binder) astea sint abureli de copii de 14-15 anii eu am ajuns la concluzie ca sint foarte putini care sint interesati sa invete si sa se dezvolte mai departe.

uite un exemplu

https://rstforums.com/forum/64711-cum-sa-iti-maschezi-virusul-noob-frendly.rst

Views: 1,488

nu ca am ceva cu tutorialul dar uitate citi useri au vizitat postul asta si de aicia iti dai seama ce ii intereseza :))

Edited by neox
Link to comment
Share on other sites

Bre. Ca sa inveti ceva tre sa ai o motivatie. Nu te trezesti dimineata si zici:

"-Azi invat php!

-De ce?

-Ca sa fiu cel mai smecher hacker"

Mie mi s-ar parea mai interesant niste reuniuni cu schimburi de ideei, pareri, proiecte, solutii etc. pe diverse teme.

Daca vrei sa inveti ceva mergi la bibloteaca/google si pui mana si citesti, pui mana si faci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...