Jump to content
deepfacek

SE OFERA RECOMPENSA PENTRU lukas.luci19 ... 10 MII EURO !!!!

Recommended Posts

ok...niciun ban upfront ... plata se face fata in fata ..in cash !!!! detaliile astea le stiu si sunt usor de gasit in id ul lui dupa cum toti isi pot da seama ///daca mai stii si altceva , cum ar fi unde il gasesc da mi un PM si vb

Edited by deepfacek
Link to comment
Share on other sites

Daca puneai 50-100 euro recompensa te credea lumea si puteai da teapa lejer.

Omu' ala maxim sa-ti fi facut o paguba de vreo suta de mii de euro(e mult prea greu de crezut asta) sa "merite" afacerea, altfel e putin probabil.

Din ce am invatat eu la statistica, exista o posibilitate de 99,(9)% sa fii tepar ca si el. So... no thanks.

Link to comment
Share on other sites

tu sa ma inveti mai prapaditule,limba romana !!!??? pai nu vezi cum scrii ??? prostovane ce esti !!!!

si pt ceilalti...ce sariti asa ca arshi...prostii draq.... daca nu aveti nimic de oferit stati draq de o parte ...nu va mai aratati prin postarea mea....

Link to comment
Share on other sites

tu sa ma inveti mai prapaditule,limba romana !!!??? pai nu vezi cum scrii ??? prostovane ce esti !!!!

si pt ceilalti...ce sariti asa ca arsi...prostii dracului.... daca nu aveti nimic de oferit stati dracului deoparte ...nu va mai aratati prin postarea mea....

50e te costa pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei informati,dami mai multe informati despre el:

-in ce context a luat legatura cu tine

-ce ti-a facut

-cum pot lua legatura cu el

-de pe ce site/forum a luat legatura cu tine

-ce cunostiinte are

Dupa cate am observat id-ul respectiv a fost creat in : 26-03-2013 la ora 19:13:25 .

Momentan nu ajuta cu nimica deoarece e un id "fresh" facut.

Oarecum te pot ajuta eu

Update #1:

Poate ma insel,dar e respectivul de pe Twitter care are recompensa pe identitatea lui?!

Update #2:

Daca chiar este respectivul de pe Twitter , nu e teapa , este ceva pe plan international ,dar daca ar fii adevarat nu stiu cum de o extras email-ul din cont

Edited by Domnul.Do
Update #2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...