Jump to content
JohnyCNAM

Metoda mea de facut bani cu JingLing

Recommended Posts

Mesaj de la ei de pe Facebook : "Please stop sending emails concerning the payments! Yes we will pay the legit users and we will be done with the payout before the end of the week. :-) Reviewing accounts is not a quick task and we have to go thru this process."

Link to comment
Share on other sites

Doar mie imi merge "excelent" site-ul sau asa e la toata lumea?

Cred c? nu le mai face fa?? serverul nici pe „noua” configura?ie. Se l?udau pe pagina lor ca au f?cut modific?ri la server pentru trafic.

P.S: Nu doar ?ie.

P.P.S: In Progress...

Edited by StoNe-
Link to comment
Share on other sites

Imi poate spune cineva cum functioneaza cu squareBUX ? ... mi'am facut cont, am facut vreo 1500 de vizite, da nu'mi arata nimic $ ca am de luat sau ceva de genu' ... mersi anticipat.

Cred c? au blocat $ pân? când fac pl??ile la to?i.

Fucking In Progress...

Link to comment
Share on other sites

scrie foarte frumos acolo, cand dai la withdraw, ca trebuie sa introduci adresa de email aferenta metodei de plata.

adica scrii adresa de email de la paypal/payza, daca nu completezi acolo, ei nu iti trimit banii.

Nu mai primeste nimeni banii, site-ul este de vanzare. Era de asteptat, avand in vedere ca site-ul este de 2 3 luni.

Traficul site-ului : Squarebux.com Site Info

Site-ul este de vanzare aici : https://flippa.com/2914457-13-557-070-uniques-mo-alexa-rank-916-rare

13,557,070 unique per month

74,484,424 page views per month

Curent bid : 515$

Edited by awnly3jhc2g
Link to comment
Share on other sites

scrie foarte frumos acolo, cand dai la withdraw, ca trebuie sa introduci adresa de email aferenta metodei de plata.

adica scrii adresa de email de la paypal/payza, daca nu completezi acolo, ei nu iti trimit banii.

Nu mai primeste nimeni banii, site-ul este de vanzare. Era de asteptat, avand in vedere ca site-ul este de 2 3 luni.

Traficul site-ului : Squarebux.com Site Info

Site-ul este de vanzare aici : https://flippa.com/2914457-13-557-070-uniques-mo-alexa-rank-916-rare

13,557,070 unique per month

74,484,424 page views per month

Curent bid : 515$

Asta dovedeste tot. E teapa.

Vad ca toata lumea cauta dupa "squarebox.com review". Concluzia: se indoiesc multi de ei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...