Jump to content
JohnyCNAM

Metoda mea de facut bani cu JingLing

Recommended Posts

Scuze, dar eu am vrut sa fac reply la JinLing ul chinez, numa am nimerit la skillerz. Eu am folosit-o cu linkuri de imagetwist, pay per view la poze sexy, ceea ce pot sa va spun este ca face trafic la greu, dar n-am curajul sa-l las ore in sir sa mearga, poate imi da ban astia pe imagetwist :-/

Link to comment
Share on other sites

Scuze, dar eu am vrut sa fac reply la JinLing ul chinez, numa am nimerit la skillerz. Eu am folosit-o cu linkuri de imagetwist, pay per view la poze sexy, ceea ce pot sa va spun este ca face trafic la greu, dar n-am curajul sa-l las ore in sir sa mearga, poate imi da ban astia pe imagetwist :-/

Scoti ceva cu el?

Link to comment
Share on other sites

De o zi, doua " gadilez " cu Jin Ling linkurile de imagetwist. Pana acum au platit cativa dolarei ce am reusit sa fac, cinstit, fara smecherii. Acum, dupa ce am bagat la produs programul de la ionut, vedem ce va urma. In orice caz, daca nu da seama, poti castiga de 10 - 20 ori mai mult, cred eu. Am lasat sa ruleze un ceas de vreme mai devreme, si in acel timp mi-a produs pe trei linkuri 200 de vizite, valoare totala de 17 centi :"> Poate ma trezesc cu un ban cat casa. Rulez numai un ceas de vreme dar de mai multe ori pe zi, sa nu fie batator la ochi, si fiecare data bag alt link.

Link to comment
Share on other sites

A platit pe cineva? ca nu inteleg

Inca nu am cerut banii, m-am gandit ca las sa se adune vreo 7 - 10 dolari. Cred ca inainte sa vireze se vor uita prin statisticile mele si daca nu o sa fie suspect nimic, imi vireaza banii. Ca ma baneaza zilele astia, ca nu, va voi tine la curent. Scria mai devreme cineva ca JinLing face trafic masiv din china. Am statcounter plugin instalat pe una dintre blogurile mele, dar la vizitele generate de JinLing numai cateva au fost din china, in rest cele mai multe au fost din statele unite, germania, UK, argentina.

Link to comment
Share on other sites

off: imi place sa cred ca e o chinezoaica.

ah, si eu am instalat programelul ala pe 40-50 VPS-uri :)) merge de minune treaba, +1 pentru creator, doar sa nu-l ti la tine in PC. Cat timp e un botnet poate fi folosit si pentru altceva , inafara de faptul ca este un simplu program de trafic exchange , persoanele din spatele lui au acces la calculatorul tau.

40-50 VPS-uri ?

cum ai reusit sa ai atatea VPS-ri????????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...