Jump to content

Recommended Posts

Cei de la YouTube au postat un clip video în care anun?? c? 1 aprilie 2013 este ultima zi în care site-ul mai poate fi utilizat. Cei 8 ani de când platforma este online au f?cut parte dintr-un concurs, care acum a ajuns la final.

YouTube anun?? c? 30.000 de tehnicieni lucreaz? pentru a selecta cele mai bune clipuri de pe platform?, din care va fi desemnat cel mai bun clip, asta în 2023, când platforma va fi redeschis?. Îns?, mâine sear?, la ora 12, YouTube se va închide ?i întregul con?inut va fi deschis.

Sursa originala: YouTube Announces That It Has Been An 8-Year Contest, Will Shut Down On April 1 To Determine The Winner | TechCrunch

Au inceput mai devreme cei de la Youtube cu pacalelile de 1 Aprilie. :)):))

Link to comment
Share on other sites

Ceva e suspect. Gluma e slabuta si incredibil de evidenta. Nu cred ca se strang 10 oameni care sa ii creada. Si Youtube (Google) are o traditie frumoasa cu glumele de 1 aprilie. E clar ca gluma lor e mult mai elaborata decat atat. Sunt curios sa vad ce au in plan.

Link to comment
Share on other sites

Ceva e suspect. Gluma e slabuta si incredibil de evidenta. Nu cred ca se strang 10 oameni care sa ii creada. Si Youtube (Google) are o traditie frumoasa cu glumele de 1 aprilie. E clar ca gluma lor e mult mai elaborata decat atat. Sunt curios sa vad ce au in plan.

Corect. Cum toata lumea stie ca e o poanta de 1 aprilie, toti se asteapta ca maine sa nu se intample nimic (si haha ce ne-a fraierit Youtube-ul)... Nu m-as mira maine chiar sa nu mearga Youtube-ul, pregatesc ei ceva mai complex.

Link to comment
Share on other sites

Da, mai mult ca sigur cei de la youtube stiu ca noi toti stim ca este o pacaleala si dasta o sa faca ceva complex.

Maine cand intram pe youtube posibil sa nu mai mearga si sa puna clip-ul ala castigator de care zice sau un simplu mesaj.

Dupa care a doua zi sa vezi ca youtube merge si ne va aparea pe undeva prin coltul paginii ca am fost pacaliti haha :))) ce frumos..

Link to comment
Share on other sites

Unul care isi imbraca cainele in bagnote de 500 lei si ii face placere vazandu-ne pe noi fara youtube?

Ce sa zic .. nu cred ca cei de la Google ar renunta la un masiv ce le aduce atat de multi bani ..

Oricum in descriere la video : By the way... April Fools! ;-) deci nu e singura si acel ;-) suna malefic :)).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...