Jump to content
p3tru

Reductor (free gas)

Recommended Posts

Reductor is developped by Romanians!

My name is Kopac and i develop this app for all who think gas prices are too big.

Romania has some of biggest prices for gas in European Union (EU) but anywhere you are in the world, gas becomes more expensive every month.

Te-ai saturat sa platesti o gramada de bani pe benzina desi salariile in Romania sunt asa cum sunt? Vrei sa faci economie de bani cand alimentezi cu benzina sau motorina? Atunci s-ar putea ca aplicatia asta sa-ti placa.

Aplicatia Reductor este o aplicatie gratuita pentru cei care s-au saturat sa plateasca preturi uriase la pompa.

Folosesti aplicatia pentru a aduce contorul pompei de benzina din nou la zero. Statia inregistreaza consum zero si nu poate emite bon de casa, deci nu ai nimic de platit.

Ca sa nu va creeati probleme, alimentati cu inca 5-10 litri si platiti la casa doar cantitatea aceasta, nu totalul real de combustibil cu are ati alimentat.

Eu nu va incurajez sa nu platiti nimic!

Lansare

Sper sa lansez aplicatia in varianta oficiala cel mai devreme pe 14 aprilie. Pana atunci, puteti descarca varianta beta de aici.

Source reductor[dot]ro

download | Reductor

-----------

Inca nu am testat, sper sa am ocazia azi ! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...