Jump to content

Recommended Posts

Stie cineva o metoda de a juca la ps2 cu jocuri piratate fara ca ps'ul sa fie modificat ?? Am citit ca poti juca jocurile piratate cu ajutorul unui "program" care'l pui pe un dvd/cd ( nu sunt sigur ) gol, ii dai start si imediat pui dvd'ul cu jocul si cica iti merge...

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Exista emulatoare pentru arderea dvd-urilor de ps2, în sensul c? descarci iso-ul de pe net ?i folose?ti acel tool ca s? scrii jocul pe dvd-r normal ?i s? proste?ti protec?ia. Google it!

de vreo 3 zile tot caut si nimic :| am facut un thread si pe filelist poate cineva stie.. oricum Mersi pentru raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Am citit pe un forum ca cica s-ar incarca greu jocurile cu swap magic ( in jur de 20 minute ) n-am nevoie de nici-o modifica, nu ? ma refer, cumpar dvd-ul original si nu mai trebuie sa fac altceva? Pot juca linistit toate jocurile de ps2 de pe filelist? Intreb ca sa stiu.. mi se pare normal.

Link to comment
Share on other sites

Am citit pe un forum ca cica s-ar incarca greu jocurile cu swap magic ( in jur de 20 minute ) n-am nevoie de nici-o modifica, nu ? ma refer, cumpar dvd-ul original si nu mai trebuie sa fac altceva? Pot juca linistit toate jocurile de ps2 de pe filelist? Intreb ca sa stiu.. mi se pare normal.

Am avut eu ps2 si foloseam swap magic.Nu se incarca deloc greu,bagi cd-ul cu swap,astepti 1 minut,il scoti si bagi jocul.Aveam zeci de jocuri,toate de descarcate de pe net.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...