Jump to content
miKEboY

Cum sa faci bani cu DreamCash

Recommended Posts

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Bun , sa incepem:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

1. Fa-ti cont aici:

DreamCash L.L.C. (link fara referrer) .

2. Cauta pe youtube un video cu hack de orice tip ( mai ales metin ) si copiaza link-ul.

3. Intra pe Share-Tube - YouTube Downloader und Converter , la format alegi .avi si pui link-ul, il downloadezi.

4. Il uploadezi pe dreamcash (Dashboard -> Files -> Upload Files)

5. Dupa ce ai uploadat video-ul pe dreamcash copiaza link (Dashboard -> Files -> Manage Files -> Sub TAB-ul action aveti un cursor, dati click pe el -> Top Files)

6. Copiezi Link-ul si il scurtezi pe http://goo.gl.

3. Intra pe contul tau youtube , uploadeaza video-ul iar in descriere pune acest text: "DOWNLOAD HERE: link generat de goo.gl".

* Poti face rost de views cu ajutorul acestor site-uri:

-> Vagex (Vagex.com)

-> SYV (Shareyoutubevideos.com)

-> SocialBirth (Socialbirth.com)

-> Enhanceviews (Enhanceviews.com)

-> Websyndic (Websyndic.com)

-> Addmefast (addmefast.com)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Tutorial by Mike | Method by Mr. BuLLaNZoR

-----------------------------------------------------------------------------------------------

P.S: O mica rugaminte am la voi, cine poate sa ma ajute si pe mine cu 0.50$ PayPal, contul meu este: mihaialex98@gmail.com . Multumesc !

P.S. 2: Daca doreste cineva sa ma ajute, sa faca cont de pe acest link cu referrer: http://www.dreamcash.org/index.php?ref=13782

Edited by miKEboY
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

DreamCash e cel mai naspa site de facut bani, iti spun ca am auzit si eu de el pe net, am cont si nu poti sa downloadezi nimic ce urci, ca te pune sa treci niste Survey, si le poti trece numai daca completezi pe acolo niste prosti de reclame si sa dai nr tau de tel.

Pentru lumea care incearca sa il foloseasca Spam la greu cu siteul ala ;)

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca sunt bine dispus azi ti-am modificat postul si am adaugat linkul fara refer.

Linkurile cu ref nu sunt permise pe forum. Poti pune un link cu ref daca pui si linkul fara ref. Astfel ca utilizatorii sa ia o decizie pe care sa intre, daca vor sa te ajute sau nu.

Next time, warn.

Link to comment
Share on other sites

DreamCash e cel mai naspa site de facut bani, iti spun ca am auzit si eu de el pe net, am cont si nu poti sa downloadezi nimic ce urci, ca te pune sa treci niste Survey, si le poti trece numai daca completezi pe acolo niste prosti de reclame si sa dai nr tau de tel.

Pentru lumea care incearca sa il foloseasca Spam la greu cu siteul ala ;)

Unde traiesti frate ? Asta e noua metoda care "fute" internetul acum, tot prostul face PPD, adica fac... vorba bine, copilul de mai sus face si el 50-100$ poate, insa sunt prea putini care faci k-uri :)

@miKEboY copil prost, faci reclama infantila site-ului.

Link to comment
Share on other sites

Unde traiesti frate ? Asta e noua metoda care "fute" internetul acum, tot prostul face PPD, adica fac... vorba bine, copilul de mai sus face si el 50-100$ poate, insa sunt prea putini care faci k-uri :)

@miKEboY copil prost, faci reclama infantila site-ului.

1. Arata-mi unde am facut reclama "infantila" ( ma mir ca stii termenul)

2. Te bate rau limba romana.

3. Mai intai incearca apoi ai voie de la mine sa vorbesti ;)

Link to comment
Share on other sites

Despre compania FxNet

Avantajele cheie ale companiei Fxnet

• Suntem un broker Forex ?i de m?rfuri , care are leg?tur? direct? cu furnizorul de lichiditate, nu exist? niciun conflict de interese în raport cu clien?ii no?tri, ve?i câ?tiga, vom câ?tiga!

• MT4 Simple Trader este cea mai simpl? ?i u?or de utilizat platform? de tranzac?ionare, dar ?i cea mai complex? din lume.

• Oferim pre?uri mici fixe 24/5, indiferent de ore, ?tiri, anun?uri etc.

• V? oferim un suport financiar flexibil de la 1 USD=500USD.

Tipurile noastre de conturi

• Deschidere cont standard

• Deschidere cont Platinum

• Deschidere cont Practice

• Cerere de retragere în aceia?i zi

• Conturi asociate

La FxNet credem în p?strarea de lucruri simple ?i eficiente, astfel v? punem la dispozi?ie 2 tipuri de cont, contul Standard ?i VIP. Aceste conturi v? permit s? tranzac?iona?i de la mai pu?in de 0.01 loturi (1000 de unit??i), la 20 de loturi (2 milioane de unit??i) pe tranzac?ie.

7 platforme sub un singur cont

Acceseaz? toate instrumentele de tranzac?ionare FxNet de oriunde !

Metode de plat?

Pute?i alimenta contul prin diferite metode. (BankWire, card de credit/debit, Moneybookers, Neteller ?i altele)

100% Bonus de Bun Venit la prima depunere!

Programul este disponibil pân? la sfâr?itul lunii august 2013. V? invit?m pe to?i s? deschide?i un cont cu FxNet ?i s? beneficia?i de oferta de bonus.

Contact:

E-mail : kalmantm@fxnet.com

Tel : + 00357 25 108103

Pagina web: Home | Forex Trading | No minimum Deposit | Fixed Spreads | FxNet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...