Jump to content
s0m3day

Platesc 20$ pt cine imi raspunde

Recommended Posts

Deci, ams si alte prog de de genul asta imi arata ca trimit cu succes, dar am testat pe emailuri mele si nu am primit nimic, am smtpuri ok... tot...totul e ok din partea asta...darkmailerul imi trimite, primesc..doar ca gmail intra spam..care ma rezolva are banii

Link to comment
Share on other sites

@sandobot nu...doar de pe darkmailer imi intra gmailul in spam...restul..ams si alte prostii..arata ca trimite ok cu succces..dar defapt nu trimite nimic..eu caut rezolvare la chestia asta...caut cum sa trimit inbox..nu e de la smtp`uri..ele sunt ok

Link to comment
Share on other sites

as incerca php mailer, eu insa acum incer sa rezolv pt un client...nu ar intelege sa`i zic cum sa trimita de pe php, i`am dat rdp cu ams si smtp`uri bune ...si are problema asta..care am zis`o mai sus..de asta caut imediat o rezolvare..de era pt mine cautam pe google

Link to comment
Share on other sites

am luat ban cica topic invalid, revin si la asta

deci nu`mi permit timpul sa testez prog si chestii, caut un provider care sa ofere servicii de genu..dar vreau calitate..nu ai vandut..te`ai bagat pe invisible si gata..vreu calitate pt ca am o reputatie de sustinut..decat sa te bucuri 1 zi la 10 pachete de tigari mai bine te bucuri mai mult timp pt mai mult daca oferi putin suport daca e cazut, oferi servicii bune care chiar fac ce spui e ok..castigam amandoi..add me daca puteti face asta...

pt moderatorul care mi`a dat ban..cica topic invalid ...ce morti lu mata e invalid..e la cereri..pt ca cer ceva..ofer bani..si chiar ofer..spune`mi futu`ti morti lu mata de rupt de viata..ca daca iti cade netul mai mult de 10 min intrii in depresie..,spune`mi si mie ce e invalid?

ok..atat..astept sa ma contactati..yahoo: sunt.retard

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

pt moderatorul care mi`a dat ban..cica topic invalid ...ce morti lu mata e invalid..e la cereri..pt ca cer ceva..ofer bani..si chiar ofer..spune`mi futu`ti morti lu mata de rupt de viata..ca daca iti cade netul mai mult de 10 min intrii in depresie..,spune`mi si mie ce e invalid?

ok..atat..astept sa ma contactati..yahoo: enciu.robert

Ma prostule.

Numele la topic nu este corespunzator. Cum ar fi ca toti sa punem nume la threaduri retardate ca tine. Pentru asta ai ban pe vecie aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...