Jump to content
albertynos

Se ocupa careva de E-whoring?

Recommended Posts

Deci eu chiar nu mai pot de nervi,am dat disable la hardware accelerator nu merge,instalez alt flash player nu merge,am dezactivat hardware accelerator din chrome nici aia nu merge,am pus pe un domeniu vcw-ul,nici acolo nu merge,deci chiar nu mai pot,ajutatima va rog eu mult

Link to comment
Share on other sites

Va dau 50 de euro, ma faceti fericit toti baieteii care se ocupa cu e-whoring?

Da eventual putem sa-ti dam o muie ca te bagi ca musca in cacat, dar nu fi trist nu esti singurul.

Ce de curve avem pe RST :lol:

Cand ai sa intelegi ce inseamna termenul de "curva" si o sa stii si ce este e-whoringul atunci sa deschizi gura, pana atunci stai in banca ta.

Ce pula mea nu se intelege in topicul asta?

E curvareala? Sugi pula, e doar conceptia ta!

Topicul a fost deschis ca sa dezbatem cateva ideii, astia care ne ocupam de domeniu nu ca sa se bage fiecare "pula franaru'" de pe forum....ca a vazut eu...."fetiiiii dizbracate" la web si e vorba despre curvareala.

Vedeti-va in pula mea de treaba daca nu stiti despre ce e vorba.

Bai warn-ul sau ban'ul mi'l iau, da pula mea, poate va mai treziti la realitate.

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

Cand ai sa intelegi ce inseamna termenul de "curva" si o sa stii si ce este e-whoringul atunci sa deschizi gura, pana atunci stai in banca ta.

curv? = Femeie care practic? prostitu?ia (?i-n cazul t?u tot femeie c? e?ti mai pizd? ca pizdele). Mai multe aici

e-whoring = e?ti curv?

Ce pula mea nu se intelege in topicul asta?

Totul este în?eles perfect, sunte?i ni?te curve virtuale. (probabil o practica?i ?i altundeva, chiaaar nu m? bag aici)

E curvareala? Sugi pula, e doar conceptia ta!

Mai bine o sugea maic?-ta, c? nu te mai f?cea...

Topicul a fost deschis ca sa dezbatem cateva ideii, astia care ne ocupam de domeniu nu ca sa se bage fiecare "pula franaru'" de pe forum....ca a vazut eu...."fetiiiii dizbracate" la web si e vorba despre curvareala.

Ultima parte nu prea am în?eles-o dar nu asta este important acum..

Am tot c?utat ?i nu am g?sit cuvântul "curv?" prin cuvintele cheie ale site-ului...

keywords : rst,rstcenter,rstforums,rstzone,security research,romanian security team,romanian security

description : Romanian Security Team - Security Research

Nu crezi c? locul t?u este pe "livejasmin" sau pe "curve masculine" :lol: ?

Bai warn-ul sau ban'ul mi'l iau, da pula mea, poate va mai treziti la realitate.

Poate ne trezim la antena....

Numai Bine!

Hai mergi cu Dumnezeu

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Imi place ca ai gandit...vorba aia "Ca sa-ti dai seama ca esti prost tre sa gandesti" ai cautat in dex ce inseamna curva. Bravo!

Orgoliul e o chestie ciudata, trebuia sa iesi si tu in evidenta, nu e problema, te intelegem.

Cat despre restul inteligentei ce o sa vina pe parcurs in acest topic, cu privire la postul meu anterior, am sa o evit pe cat posibil asa ca gata EAdriane s a terminat cu replicile de intelepciune nu de alta da no sa poata contoriza adminul ce o sa ne baneze care a avut scor mai bun.

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Imi place ca ai gandit...vorba aia "Ca sa-ti dai seama ca esti prost tre sa gandesti" ai cautat in dex ce inseamna curva. Bravo!

Bun? ?i ?ie,

?i se pare c? ce am scris eu g?se?ti în DEX? ?i-am ar?tat c? nu degeaba te-am f?cut "curv?" mai sus... (poate nu m? credeai ?i ?i-am dat link din DEX)

Orgoliul e o chestie ciudata, trebuia sa iesi si tu in evidenta, nu e problema, te intelegem.

Dac? voiam s? ies în eviden??, îmi f?ceam un blog ?i scriam despre curve virtuale când se prostitueaz?.. just sayin'

Cat despre restul inteligentei ce o sa vina pe parcurs in acest topic, cu privire la postul meu anterior, am sa o evit pe cat posibil asa ca gata EAdriane s a terminat cu replicile de intelepciune nu de alta da no sa poata contoriza adminul ce o sa ne baneze care a avut scor mai bun.

scor, ai doar tu... app. cât e scoru la tine, curv? mic? ?

Link to comment
Share on other sites

Bundle 1

All Monetizing Gurus Rejoice; Your Guide to Riches is Here!

Buy now Full packet for e-whoring HQ

- auto spammer

- chat list

- suport skype & teamviwer

- 3 model with full commands ( alice, private , private )

- 2 packs with 2k photo

Buy now for only 9.99 Paypal

Aici mai jos aveti link de cumparat, acest pachet va aduce 100% o sursa de venit lunar si costa doar 9.99 euro.

https://payhip.com/b/U0lY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...