Jump to content
sebyku

Rst?

Recommended Posts

?i mai primesc ?i warn pe motiv: E?ti prost ... :-)) se duce ?ara asta de râp? :-) eu atr?geam aten?ia c? nu e frumos ce e acolo sus, poate utilizatorii merit? pu?in respect.

Daca dadeai un search inainte observai ca s-a mai discutat chestiunea asta. Warn`ul cu esti prost e mai mult decat meritat. Tara se duce pe rapa cu cei ca tine baietel...

Si apropo de respect... Ce ai facut tu de meriti respect? Inregistrarea e free => Nu orice ratat primeste respect

Link to comment
Share on other sites

Trebuie s? fac ceva s? merit respect? Fiecare cred c? merit? :-) ?i la ce naiba s? dau search? La m?-ta? Nu cred c? returneaz? un rezultat coerent. Ini?ial am crezut c? poate încearc? s? fac? cineva mi?to de site ?i am vrut s? anun? s? fie remediat. Dar dac? a?a v? respecta?i voi succes. Facerea de bine e futere de mam?.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie s? fac ceva s? merit respect? Fiecare cred c? merit? :-) ?i la ce naiba s? dau search? La m?-ta? Nu cred c? returneaz? un rezultat coerent. Ini?ial am crezut c? poate încearc? s? fac? cineva mi?to de site ?i am vrut s? anun? s? fie remediat. Dar dac? a?a v? respecta?i voi succes. Facerea de bine e futere de mam?.

Deci tu pe langa ca esti prost, mai si semnalizezi... Aici pe forum isi fac veacul oameni care nici macar nu ar trebui deranjati cu posturile tale inutile, dara sa te mai si respecte... Vii aici si cersesti respect, dupa care tot tu esti tare-n gura... te cam contrazici singur.( pot sa jur ca nu o sa-ti dai seama la ce m-am referit aici)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...