Jump to content
Ras

Poison Ivy 2.3.0 [unpacked]

Recommended Posts

da asa am facut...am testat la mine ...am vazut ca se connecteaza.. apoi am trimis serveru ala la lumea din retzea...dar nu se connecteaza decat la mine...si am incercat cu un prieten care la rulat si degeaba ...nu se connecteaza decat la mine :D:)) ...adik eu la mine :D

te rog sa mi zici daca mai e ceva de facut :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Setati reverse connection asa cum trebuie. Voi trebuie sa aveti obligatoriu ip routabil altfel conexiunile nu vor ajunge la voi ci se vor opri in server/router.

Link to comment
Share on other sites

pai eu nu am IP routabil. eu sunt intr o retea si ma conectez la net prin pppoe. pot sa fac ceva ca sa mi mearga acest program?

astept raspuns daca pot sa fac ceva in privinta asta...ca sa mi mearga si mie prg asta .... mersi anticipat;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Daca nu ai ip routabil este foarte greu sa faci ceva pentru a primi ip-urile infectate. Se poate face un port forward catre ip-ul tau daca nu ma insel (chiar va rog sa ma corectati daca gresesc undeva), dar totul se face din serverul/routerul de la care primesti netul.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai ip routabil este foarte greu sa faci ceva pentru a primi ip-urile infectate. Se poate face un port forward catre ip-ul tau daca nu ma insel (chiar va rog sa ma corectati daca gresesc undeva), dar totul se face din serverul/routerul de la care primesti netul.

Mersi oricum... daca mai are cineva vreo idee sa mi zica si mie...sa vb cu adminul poate mi da si mie un ip routabil ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Poti sa folosesti un calculator la care ai acces si care are Windows OS pe el, ip routabil si net desigur. Asa vei redirectiona toti infectatii catre acel pc iar tu ii vei comanda folosind acel pc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...