Jump to content
GarryOne

Domenii GRATUIT .com .net .org ...

Recommended Posts

Dupa ce l-am ajutat pe sandabot, inregistrandu-i un domeniu gratis (vezi topicul: https://rstforums.com/forum/68045-imprumut-8-a.rst) , am primit cred ca vreo 15 PM-uri in aceeasi zi, de la membrii de pe forum, sa le inregistrez si lor un domeniu. Asa ca m-am decis sa impart metoda cu voi, se gaseste si pe forum-ul meu, postata de un user de pe forum.. Eu am folosit-o deja pentru 3 domenii si a mers brici. Domeniul este pentru 1 an.

Tutorial

Intram aici: Get Online - America Get Your Business Online

1. Apasam pe "Get on the web", dupa care pe Create your website -> Click

2. Sign in with Google -> Cu Gmail-u.

3. Dupa ce v-ati logat dati Continue.

4. OK , veti fi redirectionati la Intituit Website

5. Alegem: Choose a Domain (Yourname.com) for your website

6. Tastati ce nume vreti la site + domeniu.

7. Dupa ce ati terminat dati Get Domain (0.0$ deci ne trebe card)

8. Bagati datele cardului vostru real sau al unui prieten/coleg/cunoscut.

9. Congratulations your order is Complete. Gata ati facut domeniu.

10. Trebuie sa mutati NS-urile. Confirmarea contului se face in maxim 30m-1h.

11. Dupa ce v-a venit confirmarea si domeniu functioneaza dati la Edit DNS si configurati voi cum vreti mutati ns-urile astea la host-u vostru!

Puteti sa folositi datele voastre reale, inclusiv Credit Card-ul, chiar e recomandat, cu exceptia numelui si a adresei, restul nu are nicio treaba, nu are de ce sa vie frica. Puteti folosi acelasi Credit Card, pentru mai multe domenii, la mine a mers.

De unde pot face rost de Credit Card-uri?

1. Cel mai simlu si recomandat, folosit cardul vostru/fratelui/prietenului/colegului..... nu se intampla absolut nimic, si stati fara grija suspendarii contului.

2.

1. Intrati aici: https://www.qiwi.ru/payment/main.action

2. Incercati sa folositi un Translator! (Google Chrome) RU - EN

3. Dai pe QIWI VISA CARD , apoi mai jos si click pe "Apply for QVC"

4. Click pe "New User Registration"

5. Ok aici o sa va ceara nr. de Telefon pt. verificare SMS.

6. Intrati aici Textfree Web for Free Unlimited Texting From Your Computer , faceti cont si luati NR de tel de-acolo. (Postal Code US: 90002)

7. Ok,puneti nr. de tel de pe Pinger si click pe "Register"

8. Scrieti-va ce parola vreti

9. Acum o sa va ceara codu ca sa va activati contu. Mergeti la Pinger.com/tfw/ si va apare acolo un NR. DE TEL cu codu. Copiati codu si puneti-l.

10. Dati din nou click pe QIWI VISA CARD - CLICK Apply for QVC - APPLY FOR QVC.

11. Acum ai primit CARDU !

12. O sa primesti un SMS pe Pinger.com cu detalii de la card (numaru de card) acesta este in format @1@3@4@5@4.

Sper ca v-am ajutat , metoda merge 100% , am testat , este legala! Domeniul va functiona si nu va fi suspendat.

Tutorial realizat de mine in totalitate!Daca doriti copierea acestuia postati si sursa.T-T! :)

Video tutorial:

PS: Puteti citi intreg topic-ul din sursa, in care sunt abordate mai multe probleme.

Sursa: Thieves Team Programing&Security Board ? View topic - [METODA] Domenii gratis .com,.net,.biz,.info

Edited by GarryOne
  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Intrati aici: https://www.qiwi.ru/payment/main.action

2. Incercati sa folositi un Translator! (Google Chrome) RU - EN

3. Dai pe QIWI VISA CARD , apoi mai jos si click pe "Apply for QVC"

4. Click pe "New User Registration"

5. Ok aici o sa va ceara nr. de Telefon pt. verificare SMS.

6. Intrati aici Textfree Web for Free Unlimited Texting From Your Computer , faceti cont si luati NR de tel de-acolo. (Postal Code US: 90002)

7. Ok,puneti nr. de tel de pe Pinger si click pe "Register"

8. Scrieti-va ce parola vreti

9. Acum o sa va ceara codu ca sa va activati contu. Mergeti la Pinger.com/tfw/ si va apare acolo un NR. DE TEL cu codu. Copiati codu si puneti-l.

10. Dati din nou click pe QIWI VISA CARD - CLICK Apply for QVC - APPLY FOR QVC.

11. Acum ai primit CARDU !

12. O sa primesti un SMS pe Pinger.com cu detalii de la card (numaru de card) acesta este in format @1@3@4@5@4.

Ca sa obtii card virtual,metoda lui Nea Marin Miliardar ala ce user o fi avand,cu survey-urile lui cu tot:))

EDIT: Tor se blocheaza cu blank page la redirectionare,va dau eu proxy private carea vrea PM ! :)

Edited by Eddie91
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ca pe voi nu va ajunge capul sa faceti dupa tutorial, nu inseamna ca nu e buna metoda. Cei mai isteti deja au reusit sa aplice metoda cu succes. Metoda e functionala 100%, si foarte usor de aplicat, fara sa adunati puncte sau sa indeplinti formulare sau sa promovati nu stiu ce link-uri....

PS: Astia care aveti probleme la faza cu CC-ul, trebuie sa va asigurati ca CC-ul e valid, ca ati specificat corect toate datele, inclusiv type (Visa, MasterCard...)

Link to comment
Share on other sites

1. Intrati aici: https://www.qiwi.ru/payment/main.action

2. Incercati sa folositi un Translator! (Google Chrome) RU - EN

3. Dai pe QIWI VISA CARD , apoi mai jos si click pe "Apply for QVC"

4. Click pe "New User Registration"

5. Ok aici o sa va ceara nr. de Telefon pt. verificare SMS.

6. Intrati aici Textfree Web for Free Unlimited Texting From Your Computer , faceti cont si luati NR de tel de-acolo. (Postal Code US: 90002)

7. Ok,puneti nr. de tel de pe Pinger si click pe "Register"

8. Scrieti-va ce parola vreti

9. Acum o sa va ceara codu ca sa va activati contu. Mergeti la Pinger.com/tfw/ si va apare acolo un NR. DE TEL cu codu. Copiati codu si puneti-l.

10. Dati din nou click pe QIWI VISA CARD - CLICK Apply for QVC - APPLY FOR QVC.

11. Acum ai primit CARDU !

12. O sa primesti un SMS pe Pinger.com cu detalii de la card (numaru de card) acesta este in format @1@3@4@5@4.

Ca sa obtii card virtual,metoda lui Nea Marin Miliardar ala ce user o fi avand,cu survey-urile lui cu tot:))

EDIT: Tor se blocheaza cu blank page la redirectionare,va dau eu proxy private carea vrea PM ! :)

luati proxy-uri de la el si merge mi-a dat cateva si merg super!

recomand :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...