Jump to content
alexu

Coduri Cosmote Pepsi

Recommended Posts

Sunt luate pe capace originale, nu pe naspa. Nu am Cosmote, deci nu am ce face cu ele. Daca-i sunt folositoare cuiva, cu placere:

Ai castigat premiul instant Cosmote. Activeaza optiunea cu codul unic 3576914844112209, detalii pe ambalaj. Esti inscris la tragerea la sorti pentru premiile Pepsi.

Ai castigat premiul instant Cosmote. Activeaza optiunea cu codul unic 9120089913962620, detalii pe ambalaj. Esti inscris la tragerea la sorti pentru premiile Pepsi.

Ai castigat premiul instant Cosmote. Activeaza optiunea cu codul unic 6527295053598981, detalii pe ambalaj. Esti inscris la tragerea la sorti pentru premiile Pepsi.

Ai castigat premiul instant Cosmote. Activeaza optiunea cu codul unic 0280395651605985, detalii pe ambalaj. Esti inscris la tragerea la sorti pentru premiile Pepsi.

Link to comment
Share on other sites

Nu este o problema daca le-a folosit pe toate, ca d-aia le-am pus.

Daca mai gasesc, mai adaug aici ... dar sunt rare codurile. Din 50 de sticle de 2.5 l de Pepsi, am gasit doar 4 coduri Cosmote , vreo 8 doze de Pepsi si restul coduri simple.

Link to comment
Share on other sites

Ai castigat premiul instant Cosmote. Activeaza optiunea cu codul unic 5898027438527080, detalii pe ambalaj. Esti inscris la tragerea la sorti pentru premiile Pepsi.

Aveam doua coduri, dar cand m-am logat pe cont, am vazut ca mi-a trimis un baiat mesaj, pe data de 28.04, spunand ca vrea un cod, daca mai am, asa ca unul dintre ele a mers catre acea persoana.

Link to comment
Share on other sites

Si inca unul de la mine: 2195691196975529

Care o fi treaba, ca am vazut ca la ultimele coduri, mi-a dat la fiecare. Este un algoritm si de la un anumit numar de coduri inscrise, iti da dupa la fiecare, sau or avea multe coduri pe care nu le-au dat?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...