Jump to content
cosminn93

Pariuri Sportive

Recommended Posts

esti copil ?daca el e tovaras cu mine , a vandut 4s si un leptop ca sa faca rost de "program/metoda" asta.

ai o data noroc de 2 de 3 dar nu te 10 ori

Aici pe zona nu il mai primeste si da la copii dastia sa ii puna biletu :D

cred ca nici tu nu crezi ce spui .... pai daca era asa cum zici tu ... pleca de acasa si mergea in toate casele de pariuri din tara se caza la hotel sau juca online.... bai terminati cu porcariile astea, nu exista nici un program sau metoda sa afli rezultatele ... totul se aranjeaza intre echipe si casele de pariuri ...... nu mai fiti idioti si cretini sa credeti ca exista ceva incetati odata cu porcariile astea cu pariurile, pun pariu ca 90% din cei care au postat ca ar exista nustiu ce program sau metoda nu au mai mult de 15 ani .... si ganditiva logic daca prin absurd ar exista asa ceva de ce cineva ti lar vinde tie pe 100 sau 1000 de euro sau 10.000 de euro cand el poate face sute de mi de euro cu acea metoda ... deci inainte sa intrebati ceva sau sa faceti afirmatii puneti-va capu ala gol la munca si ganditiva logic .....

....... mama masi de tara idiota .........

Link to comment
Share on other sites

Este greu de explicat, dar se fac bani din astea, fiecare cum stie. Uni ii pacalesc pe fraieri cu scoruri corecte, altii vand analize. O metoda sigura este, dar iti trebui cap sa stii, martingale te poate ridica foarte rapid, dar si te poate ucide mult mai rapid, tot ce trebui este sa stii sa o ajustezi.

Joci Online, sbobet, pinnaclesport, 188bet, case care nu te limiteaza, trebui sa stii cat castigi si pierzi la casa respectiva. Sunt multe smecherii

Link to comment
Share on other sites

esti copil ?daca el e tovaras cu mine , a vandut 4s si un leptop ca sa faca rost de "program/metoda" asta.

ai o data noroc de 2 de 3 dar nu te 10 ori

Aici pe zona nu il mai primeste si da la copii dastia sa ii puna biletu :D

Bai tu nu ai inteles nu ? Daca e ,,tovaras'' cu tine de ce p**a mea nu iti da si tie rezultatele maaa ?!?! Prietenul ala al tau nu pierde nici un banut daca da ,,share'' la rezultatele corecte. Intelegi ?

Link to comment
Share on other sites

O singura metoda de a castiga la pariuri sigura este!!si pentru asta iti trebuie multi bani si multe conturi online!

pariaza pe x final in primul meci al etapei,nu iasa,dubleaza suma pe urmatorul meci al etapei,si tot dublezi suma pana iasaa x.Cand a iesit x final ti-ai dublat minim banii pe care ai ajuns sa ii parieizi,si o iiei de la inceput.ATENTIE PENTRU ASTA VA TREBUIE BANI SI MAI MULTE CONTURI LIVEBET DESCHISE.de ce iti trebuie mai multe conturi??pentru ca daca ajungi sa pariezi o suma mare un singur cont nu iti aproba acel pariu.

METODA ESTE SIGURA 100% trebuie doar sa dispuneti de bani si timp.

Link to comment
Share on other sites

O singura metoda de a castiga la pariuri sigura este!!si pentru asta iti trebuie multi bani si multe conturi online!

pariaza pe x final in primul meci al etapei,nu iasa,dubleaza suma pe urmatorul meci al etapei,si tot dublezi suma pana iasaa x.Cand a iesit x final ti-ai dublat minim banii pe care ai ajuns sa ii parieizi,si o iiei de la inceput.ATENTIE PENTRU ASTA VA TREBUIE BANI SI MAI MULTE CONTURI LIVEBET DESCHISE.de ce iti trebuie mai multe conturi??pentru ca daca ajungi sa pariezi o suma mare un singur cont nu iti aproba acel pariu.

METODA ESTE SIGURA 100% trebuie doar sa dispuneti de bani si timp.

Si daca nu "iasa" X la niciun meci ce faci ? Te dai cu capul de perete si incepi sa scurtezi din vene ? Nu exista metode "sigure" de castigat, aici e vorba de tactica si bulan , atat.

Link to comment
Share on other sites

Fratilor nu e vorba de nici un noroc e vorba doar de bani.campionatul romanesc statistic vorbind nu a avut nici o etapa in ultimii 20 de ani fara un rezultat de egalitate.Lasam in pace statistiica,e vorba doar de bani si trebuie sa incepi cu o suma raportata la bugetul tau.in caz ca x va iesii in ultimul meci din etapa sa ai banii necesari s-ai pariezi,o data intrat in joc nu e indicat sa dai inapio,DAR CASTIGUL ESTE GARANTAT.FAC ASTA si merge bine cu un sistem bine gandit nu ai nici o sansa de pierdere.In cazul meciurilor jucate de la acceasi ora,eu personal daca ajung sa pariez 1200 de lei atunci impart suma la meciurile jucate de la acceasi ora,da obicei cand se joaca de la aceasi ora se joaca 2 meciuri,deci pe unu pul 600 pe celalat 600 lei,in caz ca iasa 1 atunci imi scot banii ce i-am pariat pana atunci si putin castig,in cazul in care nu iasa nici unu urmeaza sa pariez 2400 lei pe urmatorul eveniment.

METODA E TESTATA si gandita mult,nu ai cum sa pierzi cu ea,dar pentru asta iti trebuie multi bani, mult timp la dispozitie si mai multe conturi de livebet.

SUCCES

Link to comment
Share on other sites

Ms de pont kamasutra, chiar am observat faza cu X si in fie care etapa este minim una. Ai dreptate in asta, dar trebuie multi bani ca sa te descurci si sa te poti misca, eu am facut un calcul in euro si ar veni cam asa:

2x3=6 // 6-2=4€ ->Profit

4x3=12 // 12-6=6€ ->Profit

8x3=24 // 24-14=10€ ->Profit

16x3=48 // 48-30=18€ ->Profit

32x3=96 // 96-62=34€ ->Profit

64x3=192 // 192-126=66€ ->Profit

128x3=384 // 384-254=130€ ->Profit

256x3=768 // 768-510=258€ ->Profit

512x3=1536 // 1536-1022=514€ ->Profit

E gandit in €, si am zis ca inceput sa pariez 2 euro si X sa fie 3€.

Daca ajungi in ultimul meci (9), bani investiti ar fi de 1022€ si o rugaciune sa termine in egal.

Link to comment
Share on other sites

da asa este.trebuie foarte foarte bine sa stii pana unde te poti intinde si sa te gandesti ca daca nu ar iesi 15 etape x consecutivmpe a 16-a etapa ai avea bani sa iti continui jocul. 16 etape fara x nu a fost cazul niciodata in romania de cand se juca fotbalul cu baska in cap in cap si batista in buzunar!!Cand incepi jocul sa ai foarte multe lucruri bine stabilite si un program fix,fara pariuri cu sufletul sau ca crezi tu ca ala nu va iesi x!!! daca urmatorul meci e steau cu avantu prabusirea tu pui x chiar daca te gandesti ca nu ar putea iesii x la meciul ala niciodata,tu il joci,DAR crede ma ca nu ai nici o sansa sa pierzi.iti trebuie multa rabdare si bani dar nici o sansa de pierdere nu e.SUCCES aa si cand prizi x la a 8-9 etapa :) suma castigata va fi frumoasa.poate ai nroc si prinzi x la o cota de 5.5 ca au fost multe cazuri!!

Link to comment
Share on other sites

exista ,,metoda/programul" care zici tu dar in ce sens , sunt cativa broker din diferite tari si iti dau ponturi sigure contra cost . Stiu un prieten care ii da astfel de ponturi , omul ia 400 de euro si iti da un meci surpriza cu cota de minim 25 . Probabil prietenul tau face la fel daca spui ca si-a vandut 4s si laptop , odata ce ii dai omului peste 300 de euro clar nu o sa pui 5 lei pe acel bilet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...