Jump to content
katmai

Yahoo Password recovery

Recommended Posts

Pai ce face acest program:Cred ca numele ii spune tot. :P

yahoopass.gif

Download

DACA IL LUATI SAU CITIT ACEST POST;SA STITI CA NU AM NICI CEA MAI MARE INTENTIE DA A VA DA UN KEYLOGGER SAU ASA,ASA CA VA ROG CUM LA-TI DOWNLOADAT BAGATIL IN CARANTINA SI SCANATIL.

iAR CEL CARE A POSTAT CA I LA GASIT NOD32..spunemi un lucru de Tromessenger ai auzit..cred ca or fi facut astia de la nod acuma virus definition sa il gaseasca...stii ce program ii nu?si antivirusu iti pun ca eu un virus..care ncii de cum nu are "gandul" sa iti atace calculatorul ta,da pt. a face anumite operatii ii trbuie metodele acelea.[iNCHEIAT]

Link to comment
Share on other sites

Omu... :o tu crezi..ca nam altceva de facut....nui nici un virus nimik...relax..nui facut de mine programu..sau etc...lam gasit si eu :P ...acest program face recovery la password de pe compu local...adica numai la parolele ce or fost pe calculatorul tau..in fine poate fii folosit si in scopuri...mai asa...adica daca iti intra sora pe calculator..sau un prieten etc...bagi id-ul lui si iti da passu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

De existat exista. E vorba de parola stocata in Yahoo Messenger. Dar din cate stiu de cand au eliminat EOption din registrii creeati de YM nimeni nu a facut public un soft care sa poata recupera parola stocata. Ca este virus sau nu, nu ma pot pronunta pentru ca pur si simplu nu am downloadat acest program si nici nu o voi face.

Link to comment
Share on other sites

1.Flama,iti multumesc pentru compliment...programul lam gasit pe siteul acesta http://www.getfreesofts.com/ ..eu unu nu lam testat...lam pus pe site pentru ca mi sa parut interesant.

2.Nemmessis..a procedat foarte corect..si raspunsu ii clar de exisata exista..si daca ne luam dupa o logika...simpla...si a lui Nemmesis cea cu registri se poate..asa ca rog un moderator..sa stearga topicu ca sa nu mai imi aud probleme...ca pun virusuri si etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...