Jump to content
Acidripp

Sa-ti iau mortii-n p*la

Recommended Posts

Mi se pare normal,eu ti l-as fi sters,ce faci tu practic e inselatorie,auzi..cele mai mici preturi.

Toate supernovelelelelele pe capu vostru ! HUooo hai cu totii ba ! :))

Edit:te rog nu mai ma injura tembelule.

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

dava-n cucu meu pe toti care credeti ca e inselatorie, omul isi exprima o problema, voi il luati la pla, macar de ati avea.

Ce comentarii de prost gust sunt astea? Nici nu stiti despre ce e vorba, desi omul a scris foarte clar.

CE MA ?

Ne sugi cu mata langa tine ?

N'o mersi,mata e urata are ochi de pirat

te-n hristosul matii cu comentariu de pla bleaga.

Mi se pare normal,eu ti l-as fi sters,ce faci tu practic e inselatorie,auzi..cele mai mici preturi.

Toate supernovelelelelele pe capu vostru ! HUooo hai cu totii ba ! :))

Si tu la fel, de parca ai fi platit si ti-a dat teapa. Mare smecher esti tu si iti permiti sa vorbesti despre serviciile omului. Sunt admini prostule care au serverele de la el, incapabil imoral si inapt, vorbesti fara sa gandesti si il comentezi pe om si frustraile lui.

Omul isi bate aici problemele despre adminul care ii inchide topicul fara motiv. Voi ce probleme aveti ? Nu ma intereseaza, dar nu mai comentati aiurea fara sa ganditi sau sa faceti postari doar de dragul de a va baga in seama.

în afar? de https://rstforums.com/forum/13930-tutorial-sql-php.rst prin care î?i promovai site-ul când mergea ?i https://rstforums.com/forum/13708-social-engineering-domenii-ro.rst, TOATE sunt ba cereri, ba ajutor, ba reclam? la prostia ta de host. de ce pula mea ar trebui s?-?i aprobe cineva reclama, prost plasat?, când tu nu aduci nimic bun RST-ului, ?i mai faci ?i pula mare?

Omul a gresit unde a deschis thread-urile, spune-i a gresit, e beat, e prost, ajuta-l. E o comunitate, oamenii se respecta, care merita. Inteleg, tu nu il respecti, dar nu iti bate si tu pla de el, nu ti-a gresit ti-e cu nimic personal (cred si sper).

Cine sunt eu? Doar un rahat de client care este multumit de serviciile lui. Voi?

(Tin sa mentionez faptul ca aici nu ma leg de nici un admin, sunt sigur ca adminul a avut un motiv pentru inchiderea topicului, asa ca ma leg de personal de indivizii care comenteaza fara respect si fara minte).

Paste Fericit.

Edited by awnly3jhc2g
Link to comment
Share on other sites

în afar? de https://rstforums.com/forum/13930-tutorial-sql-php.rst prin care î?i promovai site-ul când mergea ?i https://rstforums.com/forum/13708-social-engineering-domenii-ro.rst, TOATE sunt ba cereri, ba ajutor, ba reclam? la prostia ta de host. de ce pula mea ar trebui s?-?i aprobe cineva reclama, prost plasat?, când tu nu aduci nimic bun RST-ului, ?i mai faci ?i pula mare?

Link to comment
Share on other sites

RST nu e taraba ta de vandut servere. Putin imi pasa de cine ti-a inchis threadurile dar sa vi si sa te apuci de injurat e prea mult, poti sa intrebi si frumos. Nu-mi pasa cat de bune sunt serviciile pe care le oferi si ce parere au clientii. Nu ti se pare normal sa respecti comunitatea din care iti iei clientii?

Warn pentru limbaj "colorat".

Link to comment
Share on other sites

..de admin fara coa*e ce esti care pentru a 10-a oara mi-ai inchis topicul pe market fara sa ai bunul simt sa spui de ce!

auziti , eu port 46 la picior si vroiam sa imi cumpar astia , dar ma gandeam mai bine sa imi iau bascheti deoarece imi tin mai bine piciorul si glezna , astfel incat cand ti-oi trage un sut in cur sa nu se miste piciorul...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...