Jump to content
Emineste

Bani pe internet

Recommended Posts

Salutare tuturor!

Sper ca nu am gresit categoria si sper ca nu am furat acest topic... nu am stat sa caut daca a mai facut cineva topic despre sensebux...

Sensebux este un site PTC foarte bun. In fiecare zi puteti face 4centi.

Castigati 50% pe referal.

Bani ii puteti scoate paypal la 50 click-uri .

Acest site are si ADGRID [adica aveti posibilitatea de a castiga 0,01$-1$ aveti 20 de sanse pe zi ]

Dovezi de plata momentan nu am gasit dar la payment proofs sunt ff multe retrageri de $.

Link de inregistrare fara reff : http://www.sensebux.com

Link de inregistrare cu reff: http://www.sensebux.com/?r=domnulviorel88

Link to comment
Share on other sites

In fiecare zi puteti face 4centi.

Acest site are si ADGRID [adica aveti posibilitatea de a castiga 0,01$-1$ aveti 20 de sanse pe zi ]

4 centi?! Mai bine ma duc pe centru si gasesc cel putin 8 centi pe jos.

Edit: Regulament

13. F?r? posturi despre Adf.ly, bux, tox, mux sau cum se mai cheam? site-urile pentru chineji care fac 2 dolari pe lun? ?i se bucur?. Se va l?sa cu warn.
Link to comment
Share on other sites

Eu faceam mult mai mult daca primeam 10 bani de fiecare data cand citesc un asfel de tutorial "Bani din ptc sau castigati foarte usor multi $ " doar cacaturi sincer iti spun ca sunt doar prosti mai bine citesc o carte sau ma plimb decat sa stau in fata pc-ului zeci de ore pentru 3-4 $ si la urma iti arata p*ula ca nici pe aia nu ti da.

Link to comment
Share on other sites

Pai sa stii ca ai dreptate :)). Decat sa fac 4 centi pe zi cu ochii in calculator mai bine duc gunoiu' unei batranici din bloc si scot mai mult de un dolar :))

Macar asa faci un ban cinstit si cu manuta ta, nu din "afaceri" de B0$$

Eu faceam mult mai mult daca primeam 10 bani de fiecare data cand citesc un asfel de tutorial "Bani din ptc sau castigati foarte usor multi $ " doar cacaturi sincer iti spun ca sunt doar prosti, mai bine citesc o carte sau ma plimb decat sa stau in fata pc-ului zeci de ore pentru 3-4 $ si la urma iti arata p*ula ca nici pe aia nu ti da.

Si eu la fel ziceam...

Link to comment
Share on other sites

Sunt multe metode de facut bani, dar pentru a face bani, iti trebuiesc bani. Practic degeaba cunosti webdesing daca nu ai un pc modern care sa ti faca munca mult mai rapid. Cea mai simpla metoda sunt pariurile sportive, dar ca sa inveti sa obtii profit, trebui sa stii. Ca sa stii, trebui sa pierzi intai. Totul se invarte in jurul banului.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...