Jump to content
eXs

Coruptia in ziua de azi

Recommended Posts

Incearca sa comunice...ce ne facem?

Ce legatura are asta cu forumul? Nu s-a specificat in trecut ca toate post-urile aici trebuie sa fie relatate cu securitate?

Pe langa asta, ne mai arati tu ca stii sa conduci si ca ti-e teama ca se duce tara de rapa daca nu te aplauda 2-3 pe RST.

Link to comment
Share on other sites

Frate, intr-adevar este un sentiment de bucurie cand iei permisul, dar nu trebuie sa anunti asta pe un forum de securitate.

O zici de parca ai fost legat la ochi, sau nu ai trait in Romania.

ai venit pur si simplu si ne-ai povestit ce manevre a facut o planta la volan. Crezi ca ne pasa?

Crezi ca ii pasa cuiva daca va spun ca am 8 grade pe permis si am abia 19 ani? Crezi ca intereseaza pe cineva ca avea 12k cmc camionul pe care am facut scoala?

Te rog nu mai profita de situatii penibile ca sa te lauzi.

Ce am facut mai sus a fost ceva similar cu ce ai facut tu. Am profitat de postul asta ca sa ma laud cu permisul meu de profesionist.

Romania e corupta = pleonasm

Link to comment
Share on other sites

Daca intr-adevar te-ar preocupa situatia din Romania,atunci cand vbim. despre coruptie,ai face un bine daca ai incerca sa-ti faci datoria si ai raporta patsania organelor competente,chiar daca te-ar ignora.Adica un denunt legal ;).

Asa-i ca nu ai facut-o?

E usor sa ne plangem si sa ne "lingem" ranile dar cand e vorba intr-adevar sa trebuiasca sa facem ceva,bagam un "dansu' pinguinului" si mergem pe burta,exact ca pinguinii.

Ce ironie nu?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...