Jump to content
MazaBoY

Vand Fani Romani

Recommended Posts

Vand fani reali in proportie de 98 % romani.

1000 - 9 euro

2000 - 17 euro

3000 - 25 de euro

4000 - 34 de euro

5000 - 42 de euro

Preturile sunt fixe nu se negociaza nimic nu ofer fani de proba nu trimit fani pana nu am primit bani in concluzie prima data primesc bani iar apoi va dau fani.

Toti fani sunt de pe diferite site-uri de filme,it,muzica,etc...ei sunt romani si sunt 100 % reali nu sunt boti sau ceva de genu.

Timpul de livrare al comenzi nu il pot spune cu precizie pentru ca sunt diferite aspecte cum ar fi alte comenzi inainte sau problele de natura tehnica.Este si normal ca eu vreau sa trimit fani intr-un timp cat mai repede posibil asta doreste ori ce client,dar nu tot timpul se poate,ideea e ca fani sunt livrati in cel mai scurt timp posibil.

Eu vand fani nu timp!!!

Metode de plata : Paypal / Transfer bancar / Western Union.

Link to comment
Share on other sites

Prietene,aici este vorba de fani romani la care nu sunt interemediar ;).Acei fani straini ii ai pe pagina daca verifici si daca stiai exista si un-like :).Cand ai cumparat tu de la mine ai avut 2400 de fani,dupa ce comanda a fost gata ai avut 3400 ,acuma ai 3.068 :).

A da am uitat,sa aduci niste dovezi ca sunt intermediar...astept totusi cred ca asteptarea va fi lunga....

EDIT:Sunt multe persoane pe acest forum care au cumparat de la mine fani si nu au fost probleme,tu ca au dat cateva persoane un-like te-ai trezit ca sunt tepar :)) in fine .:)

Edited by MazaBoY
Link to comment
Share on other sites

Vand fani reali in proportie de 98 % romani.

1000 - 9 euro

2000 - 17 euro

3000 - 25 de euro

4000 - 34 de euro

5000 - 42 de euro

Preturile sunt fixe nu se negociaza nimic nu ofer fani de proba nu trimit fani pana nu am primit bani in concluzie prima data primesc bani iar apoi va dau fani.

Toti fani sunt de pe diferite site-uri de filme,it,muzica,etc...ei sunt romani si sunt 100 % reali nu sunt boti sau ceva de genu.

Timpul de livrare al comenzi nu il pot spune cu precizie pentru ca sunt diferite aspecte cum ar fi alte comenzi inainte sau problele de natura tehnica.Este si normal ca eu vreau sa trimit fani intr-un timp cat mai repede posibil asta doreste ori ce client,dar nu tot timpul se poate,ideea e ca fani sunt livrati in cel mai scurt timp posibil.

Eu vand fani nu timp!!!

Metode de plata : Paypal / Transfer bancar / Western Union.

Ma intereseaza 2 pachete de cate 1000 pt doua pagini diferite (1000/pagina). Metoda de plata paypal. Livrare cate 200/zi/pagina. E ok?

Link to comment
Share on other sites

Crezi ca poti sa ne faci si noua niste preturi raport calitate timp ? Adica vinzi 100 fani in 10 minute dar pretul fiind mai mare decat ceea ce vinzi acum ? Un fel de, vindene timp si fani in acelasi pret. Sau ai vrea ca eu sa-ti dau tie niste bani si cand iti aduci aminte de mine imi mai trimiti niste fani?

Daca nu poti garanta pentru timpul livrarii e ca si cum as cumpara o pizza azi si mi-ar venii saptamana viitoare, cand deja mi-am satisfacut foamea si nu mai am nevoie de ea.Sau mai rau ma enervez stand cu gandu la ea.

Edited by Eric
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...