Jump to content
Reebock

[VAND] Decodari prin IMEI iPhone, Nokia

Recommended Posts

012746006051761 ? imei

IMEI: 012746006051761

Serial: JF12334QA4S

Model: iPhone 4 Black 16GB

Warranty: Out of Warranty

Warranty Start Date: N/A

Warranty End Date: N/A

Activation Status: Yes

Locked By Carrier: Retail Unlock

Find My iPhone: OFF

Sim Lock: Unlocked

Conecteaza-l la itunes, dai restore, introdu cartela, urmeaza pasii aceia si gata.

Link to comment
Share on other sites

este un tzapar omu asta i-am trimis banii si nu mi i-a mai trimis inapoi nici pana in ziua de azi .. numele care il avea la cont era norbert ... prenumele nu il mai stiu .. nu ii trimiteti bani !

ps: sa iti cumperi lumanari de banii luati !

Prietene cauta in arhiva de pe messenger ce ti-am zis " ATENTIE: Returnarea banilor nu este valabila daca codul IMEI, reteaua sau tara transmisa a fost gresita sau daca telefonul este deja deblocat. ". Asta i-am zis fiecaruia. Nu am nevoie de banii nimanui, sa aduci dovezi ca sunt tepar te rog, ca eu maine dupa ce ies de la munca iti aduc contrariul. Si daca tot e ceva problema cu numele, este Csordas Norbert.

Ai numarul meu, datele mele complete, dar 1 singura data macar nu ai dat un telefon sau ceva, sa intrebi si tu, si vii dupa mai bine de 5 luni, cred ...

Cine a mai facut deblocari la el ? E baiat serios ?

Am discutat cu el si maine urmeaza sa ii trimit 250 ron. Nu as vrea sa arunc banii pe geam ( nu sunt nici ai mei ), asa ca as vrea o parere de la un user mai vechi, admini, moderatori, etc.

Accept sa se faca tranzactia printr-un admin, moderator, ii dai banii oricaruia accepta si cand telefonul e decodat imi primesc si eu banii.

Edited by Reebock
Link to comment
Share on other sites

eu am lucrat si inca lucrez cu Reebock pe partea de decodari. Am inceput colaborarea acum ~1 luna de zile. De atunci mi-a decodat 3 iphone-uri, si unul este in 'pending'. La prima decodare am depus 50% din suma, iar cand a fost gata i-am dat si restul. Apoi i-am trimis toti banii la inceput. Nu am avut probleme. Contravaloarea acestor decodari a depasit 700 ron pana acum si totul a decurs perfect.

Nu stiu ce si cum a facut cu altii, dar eu nu ma pot plange deloc de serviciile oferite de el pana acum.

Link to comment
Share on other sites

este un tzapar omu asta i-am trimis banii si nu mi i-a mai trimis inapoi nici pana in ziua de azi .. numele care il avea la cont era norbert ... prenumele nu il mai stiu .. nu ii trimiteti bani !

ps: sa iti cumperi lumanari de banii luati !

Ai doua zile sa faci o dovada ca te-a inselat cu ceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...