Jump to content
red_dragon_69

Salut RST

Recommended Posts

Ar trebuii sa spui mai multe despre tine, "skillurile" (XSS,RFI,SQLI) , hobby-uri , oricum niciodata nu e tarziu sa inveti ceva, iti urez multa bafta, sper sa ne intelegem . !! Bun Venit.

off: la tine skilluri inseamna xss,rfi,sqli? :))

on: bun venit printre noi.

Link to comment
Share on other sites

Mersi pentru primire guys. Skill-uri... Hmmm... Nu prea ma pricep la nimic. Treaba e simpla. Sunt paralizat de la piept in jos si folosesc un soft de recunoastere vocala pentru a manevra calculatorul. Tocmai de aceea nu am putut invata diverse lucruri, deoarece ma misc mai greu decat voi (pe PC). In rest... ma ocup cu afilierea pe RO, dar treaba s-a cam stricat si vreau sa fac ceva pe international. Si pentru ca imi ia destul sa va mai scriu despre mine (softul nu are limba romana implementata), puteti “frunzari” mai multe lucruri despre mine aici.

@graffik - been there, done that.

Cam atat... Daca vreti sa mai aflati ceva despre mine, intrebati-ma. ORICE!

Link to comment
Share on other sites

off: nu poti face posturi doar comentand an"pulea -vad_sunete

on:Bine ai venit

Si tu ce pula mea te bagi unde nu iti fierbe oala? Care face posturi de gunoi tu sau el? Care are reputatie mai mare tu sau el?

E doar treaba lui ce fel de posturi face si unde le face daca face ceva gresit exista moderatori care sa il articuleze asa ca taci in pula mea si freaco la rece.

ON: Bun venit sper sa nu iti bagi degetele in ochi cand o sa apara ratati cu comentarii de prost gust. Multa bafta!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Si tu ce pula mea te bagi unde nu iti fierbe oala? Care face posturi de gunoi tu sau el? Care are reputatie mai mare tu sau el?

E doar treaba lui ce fel de posturi face si unde le face daca face ceva gresit exista moderatori care sa il articuleze asa ca taci in pula mea si freaco la rece.

ON: Bun venit sper sa nu iti bagi degetele in ochi cand o sa apara ratati cu comentarii de prost gust. Multa bafta!

Deja au aparut (un copchil de 15 ani). Stai linistit... Sunt calit.

Mersi la fel!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...