Jump to content
JohnyCNAM

CleanFiles.net-Cea mai stupida prostie ever

Recommended Posts

Deci poate o sa ma numiti prost, stupid, etc, daca ai chef de trolling apasa butonul "X"

Probabil ca majoritatea dintre voi stiti de Cleanfiles.net si aveti cont acolo, daca nu stiti va spun eu ca este un PPD destul de cunoscut.

Am vrut sa ma loghez pe contul meu si am uitat din greseala sa scriu parola.

Dau login si surpriza, mi s-a logat pe cont.

Am crezut prima data ca e de la cookiuri sau nu stiu ce sloboz(din cauza ca m-am mai logat de pe acelasi PC), dar nu, te puteai loga pe ORICE cont doar cu username-ul fara parola.

M-am logat doar in cateva conturi.

Am avut sansa sa vad nisele si site-urile folosite de Top Earnerii de acolo care fac mii de $ online, dar nu am facut-o.

Am filmat doar un scurt clip ca dovada in care ma logam pe contul lui "Gantra" un cunoscut earner si moderator de acolo.(VIDEO AICI)

Am raportat "vulnerabilitatea" catre un moderator si mi s-a spus ca o sa primesc o recompensa(de care ma doare fix in c*r).

Ma simt excelent ca am avut atata "omenie", "onestitate" (si alte cuvinte care nu le inteleg sensul), si ca nu m-am folosit de chestia asta sa fac niste sume frumoase de bani.

Hai noroc.

Link to comment
Share on other sites

Eram la scoala si ma numar printre membrii acestui forum care nu se tem sa-si arate mutra deoarece au destula incredere in ei si self respect , daca ma intelegi, si nu e la vrajeala e pe bune.

LE:Astept mesaj de la admin, ma pis pe recompensa lor oricum nu ma astept la milioane de dolari.

Link to comment
Share on other sites

Bravo Ionut, imi pare bine ca vad exemple bune, tot mai des, pe rstcenter.

Crede-ma, ai facut cea mai buna alegere, sper ca acest exemplu sa fie vazut de cat mai multi membrii si sa inteleaga ca poti iesi in evidenta si cu lucruri bune, nu numai cu lucruri rele( loguri, etc).

Link to comment
Share on other sites

CleanFiles.net-Cea mai stupida prostie ever

Titlul denota faptul ca tie ciuda ca ai raportat, altfel poate fi interpretat ca "Cea mai stupida prostie ever pe care am facut-o".


o sa primesc o recompensa(de care ma doare fix in c*r

Pana si tu stii ca nu o sa primesti nimic.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
CleanFiles.net-Cea mai stupida prostie ever

Titlul denota faptul ca tie ciuda ca ai raportat, altfel poate fi interpretat ca "Cea mai stupida prostie ever pe care am facut-o".


o sa primesc o recompensa(de care ma doare fix in c*r

Pana si tu stii ca nu o sa primesti nimic.

Daca sunt de treaba baietii nu cred ca nu ar primii ceva !

Eu nu am avut nici o legatura cu ei + nu am auzit in viata mea de acest site :))

Am avut si eu o experienta foarte interesanta pot spune eu cu un site destul de marisor !

Pentru ca le-am raportat o vulnerabilitate am primit 1000 $ ca recompensa de la ei :)

Nu stii la ce te poti astepta !

Link to comment
Share on other sites

CleanFiles.net-Cea mai stupida prostie ever

Titlul denota faptul ca tie ciuda ca ai raportat, altfel poate fi interpretat ca "Cea mai stupida prostie ever pe care am facut-o".


o sa primesc o recompensa(de care ma doare fix in c*r

Pana si tu stii ca nu o sa primesti nimic.

Ma refeream la prostia facuta de ei nu la faptul ca regret.

Cum sa nu primesc nimic, am primit azi mesaj de la administrator si imi da o recompensa de 800$, si ca sa inchid gurile rele 780$ vor fi donati in scopuri caritabile, 20$ o sa fie folositi pt a acoperii costurile(am folosit netul de pe telefon si am putin cost suplimentar).

PS:Unde credeti ca ar trebui sa-i donez?

Link to comment
Share on other sites

:)) Se vede ca inca esti mic ( de varsta ) , de ce trebuie sa ii donezi ? Ai primit o recompensa , accept-o si foloseste-o pentru tine nu pentru altii.Intotdeauna accepta orice ti se ofera pentru munca prestata , fara sa dai explicatii si socoteala nimanui.Nu conteaza in ce fel primesti recompensa sau pentru ce , este munca ta si nu are importanta ca ai gasit o vulnerabilitate din greseala sau ai cautat-o.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...