Jump to content
010

Primi mei bani.

Recommended Posts

Trash sau Close va rog...

Poate ca faptul ca forumul are activitate cat mai mare este un lucru pozitiv. Dar daca in curand se nasc topicuri cu oameni care isi baga live un deget in fund la webcam si exista pe aceasta tema 6 pagini de comentarii cu privire la unghiul in care se introduce degetul atunci forumul isi va atrage din ce in ce mai multi oameni derizorii.

Link to comment
Share on other sites

Practic, banii acestia i-ai castigat datorie mie. Eu ti-am zis intr-o seara, pe mess(inainte de a-ti da ignore), ce inseamna e-whoring, vcw, iar tu, in cele din urma, te-ai documentat si ai reusit sa castigi niste bani din asta.

ma daca voi erati fete,era jale de curu vostru,la propriu :)) (citat:"curvele is femei cu moravurile/mintea unor barbati")

W/e, bravo !

Ma, pana la urma acesti bani nu i-a castigat furand, omorand si asa mai departe, i-a primit pentru un serviciu "care i l-a facut" cuiva. Dar clar nu trebuie sa te bazezi pe asta, ocupa-te cu ceva care te-ar ajuta pe tot restul vietii, pe tine n-o sa te ajute e-whoring in viitor, pe mine ma va ajuta programarea.

Link to comment
Share on other sites

plm peste 2 luni faci un topic ca ai spart cine stie ce cont si vii si te lauzi pe Rst si iar ne inchid forumul astia.plm e ca si cum io as castiga 1 milion de euro si m as lauda la toti necunoscutii,ca apoi sa ma praduiasca.

ai facut ce ai facut bravo tie,tine ptr tine macar ai invatat ceva de aici

data viitoare fa si taci.

apropo ce limbaj de programare ma sfatuiti sa invat si eu?

Link to comment
Share on other sites

@danger2u

Stai calm.. eu nu sparg conturi si fur ca tine.

Poti incepe cu c# parerea mea.

=))

Tu care n`ai pus in viata ta mana pe o carte de programare vii si dai sfaturi ? vai de pula mea..

@danger2u : Invata C , ca el e baza si dupa te vei putea descurca mai departe si cu celelalte limbaje.

Link to comment
Share on other sites

@danger2u

Stai calm.. eu nu sparg conturi si fur ca tine.

Poti incepe cu c# parerea mea.

La acei 15 ani ai tai, in care nu ai avut contact cu programare, nu mi se pare normal sa dai sfaturi. Ar trebui sa "gusti" din programare vreo 2 ani, cel putin, ca sa poti da un sfat de asta.

Link to comment
Share on other sites

De ce este trashed topicul? :) Pare ciudat, dar propun sticky. Copiii trebuie ghidati. Tine minte, CUNOSTIINTELE iti aduc independenta financiara.

De ce nu faceti o categorie noua: "Money making"? Sunt multe lucruri interesante pe care le putem posta.

========

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...