Jump to content
xTremeSurfer

Baaaac !

Recommended Posts

@bogdan_99rap - bine ca l-ai luat pentru ca am inteles ca de anul acesta se da admitere la facultate si nu mai conteaza nota de la BAC

Cea mai buna solutie.Admiterea insa sa fie admitere , nu interviu.Daca as fi in Guvern as scoate bacalaureatul ca si asa este degeaba.Se termina 12 clase frumos , apoi cine vrea sa se duca la facultate va lua admiterea . Cine nu vrea nu va da admiterea.Oricum bacalaureatul a ajuns de cacat si a devenit o hotie ordinara.

// La Politehnica si anul acesta inca mai se intra cu interviu.

Link to comment
Share on other sites

Examenul de Capacitate si intrarea la liceu pe baza mediei era o tampenie mai mare.Veneau de la tara cu note mari (sa nu ma inteleaga unii gresit) si intrau la licee bune ca dupa primul semestru sa ramana la o gramada de materii sau chiar repetenti.La fel si intratea la facultate e ok pe baza admiterii,deoarece sunt multi care se zbat de exemplu la limba romana sau geografie insa sunt buni la matematica si pot intra cu usurinta la o facultate de profil.

Link to comment
Share on other sites

Romana 8.70

Mate 9.15

Info 9.70

Medie 9.18

Sunt bune notele, dar parca sunt dezamagit de mate...parca mai bine e cand ai un examen greu si iei putin decat cand ai un examen usor si nu iei mult. Sper sa intru la Automatica ca fizica mea nu e extraordinara....

Felicitari tuturor celor care au trecut!

//Acum hai sa vedem VIP-urile :> (adica cei cu peste 9.50)

Link to comment
Share on other sites

Romana 8.70

Mate 9.15

Info 9.70

Medie 9.18

Sunt bune notele, dar parca sunt dezamagit de mate...parca mai bine e cand ai un examen greu si iei putin decat cand ai un examen usor si nu iei mult. Sper sa intru la Automatica ca fizica mea nu e extraordinara....

Felicitari tuturor celor care au trecut!

//Acum hai sa vedem VIP-urile :> (adica cei cu peste 9.50)

Anul trecut la Automatica ultima medie a fost undeva in jurul a 8.60 .

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat cu media generala 8.36 :)

Vrea cineva sa mearga la info in Cluj?

// usor subiect la M1 anul asta... din cate am facut acasa nici unul nu a fost atat de usor.

Edited by StrXt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...