Jump to content
xTremeSurfer

Baaaac !

Recommended Posts

Proba de azi e cea mai de cacat. Daca imi pune Office in romana in fata, m-a omorat.

Au anuntat ca vor schimba subiectul II la romana pentru cei de la profil real, ceea ce e de cacat, pentru ca la textul argumentativ ma mai pricepeam si eu. Oricum, subiectul III e acelasi peste tot.

OFF: nu vad sa ai probleme cu romana geko :))

ON: Succes tuturor (oricum cei de pe rst nu vor avea nevoie)

Link to comment
Share on other sites

Office in romana e de cacat.Oricum nu e cine stie ce.. la excel si power point n-ar trebui sa ai probleme.La access mi-a picat un subiect din care nu stiam nimic , apoi am luat-o usor si in 20-30 minute "invatasem" access-ul in asa fel incat am facut subiectul de 95 puncte.Te mai uiti si tu stanga , dreapta insa daca ai petarde cum erau ale mele.. :))

Link to comment
Share on other sites

Au anuntat ca vor schimba subiectul II la romana pentru cei de la profil real, ceea ce e de cacat, pentru ca la textul argumentativ ma mai pricepeam si eu. Oricum, subiectul III e acelasi peste tot.

Da, la fel si eu. La simulare am luat 10 puncte la subiectul 1 si 25 la 2. Pentru mine subiectul 2 e salvator :))

Link to comment
Share on other sites

Nu am gasit nici acum simbolul pentru inima in fontul ala, am copiat-o din charmap. :))

La fel :)) unii au pierdut timp cautand "jumatatea/inimioara" , fara ca macar sa o gaseasca.

Timpul a fost scurticel avand in vedere ca am ajutat gagicuta de langa mine la tot :D , dar am terminat cu bine tot

Ma asteptam ca in maxim o ora sa termin, dar cum ai zis si tu... mi-au ramas doar 4 minute.

Link to comment
Share on other sites

si la Subiectul lll se da diferentiat in functie de profil(real/uman), nu numi la subiectul ll. La real au spus ca o sa dea mai usor.. iar la uman mai greu. Haideti baietii cu presupunerile la subiectul lll(real/uman) :)) Cine ghiceste da de baut.

Edited by dev0n
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...