Jump to content
ZeroDoi

Userul: smaster Mare Tepar ! Aveti Grija

Recommended Posts

Da stiu sunt prost .... :)) dar cel putin nu o sa mai ia alti teapa .

Acum vro luna ma tot aburit cu un script i-am cerut sa facem tranzactia prin forum si nu a fost de acord , i-am zis sa instaleze scriptul pe un domniu ceva sa vad ca il are a zis ca domne nu am fost , i-am zis sa imi faca print si sa suparat :))

Zilele trecute am postat eu pe forum ca am nevoie de o baza de date si sa bagat iar in seama si mi-a zis ca are el baza de date ....

Asa ca i-am trimis prin paypal o suma de bani ... si de 2 ore imi zice ca urca baza de date si ca are netul prost ....

Pe aceasta cale ii transmit multa M^^e , sa ii cumpere lu masa coroana de flori si lumanari lu tacsu cu bani de la mine.

user: smaster

https://rstforums.com/forum/members/smaster/

Seller's Name: Mocanu Andrei

Seller's Email: smaster2243@gmail.com

Messenger: refreshinglabs

Rog un administrator sa il verifice putin sa vada carei treaba cu el ... ca sa nu isi mai poata face alt cont pe site sa mai prosteasca si alti useri.

Totusi pe acesta cale ... daca e cineva care sa ma ajute sa fac rost de o baza de date de la un site de filme care e facut pe wordpress , astept un PM

Link to comment
Share on other sites

Asteptam si varianta lui. Nu se poate face mai mult decat ban pe forum. Nu mai faceti tranzactii cu useri noi.

daca tu vb cu mine si imi spui ca imi trimiti bani si eu iti dau o baza de date care nu cred ca are mai mult de 30...50 MB ... pe la ora 12 imi trimiti bani si eu iti zic ca imi merge netu greu si ca dureaza pana urca ... acum vro ora jumate mi-a dat PM si a zis ca e la 98% si mai dureaza putin .... ce varianta sa aibe ?????

Primeste ban .... si isi face iar alt cont si mai prosteste inca 1...2 ca mine iar primeste ban si tot asa :)

Pana la urma e cu dus si intors poti sa ei teapa si de la un user cu 1000 de postari ;)

Link to comment
Share on other sites

daca tu vb cu mine si imi spui ca imi trimiti bani si eu iti dau o baza de date care nu cred ca are mai mult de 30...50 MB ... pe la ora 12 imi trimiti bani si eu iti zic ca imi merge netu greu si ca dureaza pana urca ... acum vro ora jumate mi-a dat PM si a zis ca e la 98% si mai dureaza putin .... ce varianta sa aibe ?????

Primeste ban .... si isi face iar alt cont si mai prosteste inca 1...2 ca mine iar primeste ban si tot asa :)

Pana la urma e cu dus si intors poti sa ei teapa si de la un user cu 1000 de postari ;)

nu cred ca a fost pana acum ce ai zis tu cu 1000 posturi si teapa , pe rst :)

Link to comment
Share on other sites

daca tu vb cu mine si imi spui ca imi trimiti bani si eu iti dau o baza de date care nu cred ca are mai mult de 30...50 MB ... pe la ora 12 imi trimiti bani si eu iti zic ca imi merge netu greu si ca dureaza pana urca ... acum vro ora jumate mi-a dat PM si a zis ca e la 98% si mai dureaza putin .... ce varianta sa aibe ?????

Primeste ban .... si isi face iar alt cont si mai prosteste inca 1...2 ca mine iar primeste ban si tot asa :)

Pana la urma e cu dus si intors poti sa ei teapa si de la un user cu 1000 de postari ;)

Si ce ai vrea sa fac? adminu ? s? ne apuc?m sa il van?m? ?i-ai luat ?eap?, e prostia ta, capu sus, asta e. salut

Link to comment
Share on other sites

Cati bani i-ai dat? Dai claim pe pp.

--------------------------------

Aflai adresa comandai acasa pizza sau alte cacaturi de pe okazii.

-------------------------------------------------------------

Dute cacate la usa lui.

---------------------

Prindel si dai in gura.... etc etc etc

Am dat claim .... Cu bani aia bagam 35-40 de litri de benzina :P nu stau sa ma complic sa ma duc sa stic cacatu pe el :)))

Link to comment
Share on other sites

Dude, nu stim cine esti si mie sincer nici nu-mi pasa dar iti zc asa, pentru cultura ta generala: esti un distrus si un sclav care toata viata lui o sa ramana un mancator de gunoaie second hand :)

Macar fraierii de dau tepe babane si comit fraude mai fac un ban si uneori reusesc sa scape. Da' tu esti prost si o sa fii mereu haituit si dispretuit si tot n-o sa inveti nimic din asta ...

Link to comment
Share on other sites

esti un adevarat haker...

In legatura cu tzeapa, poti sa fii inselat si de un user cu 99999posturi, conteaza omul nu posturile sau vechimea pe un site.

Oricum sunt destul de putini oameni pe rst care sunt sclavi precum acest individ.

Eu va recomand sa aveti grija si sa faceti tranzactii doar cu oameni nu cu jivine.

Link to comment
Share on other sites

Da stiu sunt prost .... :)) dar cel putin nu o sa mai ia alti teapa .

Acum vro luna ma tot aburit cu un script i-am cerut sa facem tranzactia prin forum si nu a fost de acord , i-am zis sa instaleze scriptul pe un domniu ceva sa vad ca il are a zis ca domne nu am fost , i-am zis sa imi faca print si sa suparat :))

Zilele trecute am postat eu pe forum ca am nevoie de o baza de date si sa bagat iar in seama si mi-a zis ca are el baza de date ....

Asa ca i-am trimis prin paypal o suma de bani ... si de 2 ore imi zice ca urca baza de date si ca are netul prost ....

Pe aceasta cale ii transmit multa M^^e , sa ii cumpere lu masa coroana de flori si lumanari lu tacsu cu bani de la mine.

user: smaster

https://rstforums.com/forum/members/smaster/

Seller's Name: Mocanu Andrei

Seller's Email: smaster2243@gmail.com

Messenger: refreshinglabs

Rog un administrator sa il verifice putin sa vada carei treaba cu el ... ca sa nu isi mai poata face alt cont pe site sa mai prosteasca si alti useri.

Totusi pe acesta cale ... daca e cineva care sa ma ajute sa fac rost de o baza de date de la un site de filme care e facut pe wordpress , astept un PM

si pe mine a incercat sa ma pacaleasca... nu a reusit :|

Link to comment
Share on other sites

IP-ul de pe care a postat ultimul mesaj aici :

89.137.128.131

IP-ul cu care s-a inregistrat pe forum :

89.137.128.131

Mail-ul cu care s-a inregistrat pe forum :

smaster2243@gmail.com

Alte IP-uri de pe care a postat pe forum :


109.236.82.141
87.117.198.136
89.137.128.131
95.76.56.53

User tot al lui :

https://rstforums.com/forum/members/theblackhatguy/ 

Mail : bertydingle@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...