Jump to content
Weedy92

[VAND] 820 Social Bookmarks Hiigh Quality Backlinks

Recommended Posts

Prinde cea mai buna sansa de a creste in Google intr-o clipa printr-o noua abordare de marketing online. Echipa noastra va ofera un nou instrument de optimizare uimitor. 820 Social Bookmarks Hiigh Quality Backlinks folosind software-ul nostrum privat. O multime de backlink-uri care o sa iti creasca reputatia site-ului tau si implicit traficul.

Profita acum de ocazia de a achizitiona acest pachet la doar 49.99 de LEI(transfer bancar) sau 12.99 Euro paypal.

Plata se poate face prin paypal sau transfer bancar.

· Raport Complet

· Mereu livrat inainte de termen

· Penguine safe

Demo raport: Raport.xls - Speedy Share - upload your files here

Link to comment
Share on other sites

NU exista HIGH QUALITY backlinks,termina cu prostiile,roaga-te doar sa fie indexate in Google,atat ! Daca il rog pe Vasilica si pe Gheorghe dupa facebook sa posteze linkul meu,din punctul tau de vedere e high quality ?! E backlink din facebook cea mai mare retea de socializare deci mai fac cateva mii si sunt patron de cursa lunga !

Hq backlinks din sociale inseamna altceva si nu se refera la crearea de niste conturi la misto si postat repede mesajul tau cu link printre el...amatorisme.

P.S. : Parca vinzi tigai dry-cooker ce texte ai in tine !

Profita acum si downloadeaza ma-cac.zip ,arhiva pe care chiar eu am facut-o cu doar 2 click-uri ! La doar 0 lei vei obtine social creator maker-ul tau,fii si tu ca noi spammer slab,exclusiv la 2 click-uri de Cacatul asta doar pe asta CADO doar pentru userii RST

Chiar sunt plictisit dar tu cred ca esti Hiigh cum ai scris in post :))

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Mars la cacat ca tot ce zic e adevarat,dar ti-ai luat si ban,in caz de citesti asta sa sti ca esti un nepot,cum poti sa ma contrazici daca eu am pus o aplicatie care face aceelasi cacat ca si cacatul oferit cu bani de tine,retardule ! Vrei sa vinzi ceva care nu are nici un efect si mai vrei si bani + minti ,mars pe Fiverr si apleaca-te acolo cu fundul in sus daca te-o baga careva in seama pentru 5 dolari.

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

NU exista HIGH QUALITY backlinks,termina cu prostiile,roaga-te doar sa fie indexate in Google,atat ! Daca il rog pe Vasilica si pe Gheorghe dupa facebook sa posteze linkul meu,din punctul tau de vedere e high quality ?! E backlink din facebook cea mai mare retea de socializare deci mai fac cateva mii si sunt patron de cursa lunga !

Hq backlinks din sociale inseamna altceva si nu se refera la crearea de niste conturi la misto si postat repede mesajul tau cu link printre el...amatorisme.

P.S. : Parca vinzi tigai dry-cooker ce texte ai in tine !

Profita acum si downloadeaza ma-cac.zip ,arhiva pe care chiar eu am facut-o cu doar 2 click-uri ! La doar 0 lei vei obtine social creator maker-ul tau,fii si tu ca noi spammer slab,exclusiv la 2 click-uri de Cacatul asta doar pe asta CADO doar pentru userii RST

Chiar sunt plictisit dar tu cred ca esti Hiigh cum ai scris in post :))

HIGH QUALITY backlinks se pot cataloga backlink-urile cu pr de peste 3(do) pe site-uri nespamate indiferent ca este cu keyword definit sau general, tu nu cred ca ai inteles dar el ofera Social Bookmarks(pligg,dug...) nu facebook(care nici macar nu sunt indexate)/hi5 si alte prostii care iti trec tie prin minte, nu vreau sa ma contrazic si sa o dau in polemici cu tine(nu vreau sa ma lungesc ca la celalalt post) dar vad ca peste noapte ai ajuns "expert seo" si habar n-ai despre ce vorbesti.

Social Bookmark-urile sunt utile pentru indexare si au valoare pentru ranking doar in anumite situatii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...