Jump to content
ZeroDoi

Site-ul meu de Seriale Online GRATIS

Recommended Posts

deci toata treaba este de la un plugin .. ( cel de player video )

am cautat si am gasit chestia asta

setup :

- update new proxy.swf to enable license (http://gkplugins.com/download/PROXY.zip)

- put .htaccess, license.php, license.swf at same folder with pluginslist.xml

- open pluginslist.xml

- insert <plugins url="gkplugins_license.swf"/> at first plugin

Licenta standard ( expirata )

https://code.google.com/p/jplayer/downloads/detail?name=gkPlugins_License_Standard.zip&can=2&q=

Video Tutorial :

faza e ca toata treaba se afla in fisierul license.swf si nu am cum sa il modific ...

deocamdata nu am nici un program cu care sa intru sa deschid swf-ul poate aveti voi si va uitat prin el .

Link to comment
Share on other sites

Site e frumusel, Daca poti adauga langa icon ala romania, ceva in engleza ex: UK . Asa o sa ai vizitatori din mai multe tari.

multumesc de sugestie o sa il pun maine ...

referitor la treaba cu licenta am gasit si alte site-uri care folosesc porcaria aia de plugin ...

asa arata o licenta ... http://www.mosalsalat.net/plugins/gkplugins_license.swf

Link to comment
Share on other sites

sa iti trag la MIIIE jegosule

Ai fost contactat de Seriale Online HD Subtitrate

Numele:

<b onmouseover=alert('Wufff!')>click me!</b>

Email-ul:

andrei.xxx@yahoo.com

Subiectul:

<b onmouseover=alert('Wufff!')>click me!</b>

Mesajul:

<b onmouseover=alert('Wufff!')>click me!</b>

morti mati daca ai nevoie de ceva ceremi sii iti dau eu in gura mati ....

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca mai era unul mafiotul pe un site de sateliti cu ceva de genul asta.

Acum e in proces,asteapta sa vada cat ia si cat are de platit ...

Treburi de genul asta daca vrei sa fie treaba serioasa si sa nu ai probleme pune-le la aia in bunker in Olanda ....

Ca sa fie legal un site de genul asta ,cum se procedeaza ? Cum platesti ,la nr de vizionari ,la nr de filme .....? Cat se plateste si unde ? Nu am gasit nimic concret .

Link to comment
Share on other sites

mmda buna intrebare ..... nu stiu daca iti dau astia aprobarea sa detii un asemenea site .... dar dar ar fi ..... ai putea platii la ORDA ei se ocupa cu dreturile de autor ... si daca ar fi sa se plateasca sar plati pe fisiere .... gen 0.80 bani cum se plateste de exemplu la posturile de radio

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca ar costa foarte mult , e posibil sa fie ca la muzica care o pui in bar , platesti o suma fixa pe an .

Nu cred ca voyo ar scoate vreun profit vreodata daca ar cumpara fiecare film in parte ,e o smecherie pe care noi nu o stim probabil .

Zdrentele astea ,decat sa vaneze site-urile "ilegale" mai bine ar face o campanie de informare in care sa invete lumea cum sa faca sa intre in legalitate . Nu am gasit nicaieri informatia asta .

Link to comment
Share on other sites

Nu am idee cum ai salvat sprite-ul dar când îl import în Photoshop se vede ca dracu...

http://imagehost.tekken.ro/i/qwPujx6nsu9Q5xgODH8q8DwtB9NI39VVqcXn34IQQ.png

Intr? în PS, ctrl+u, bifezi colorize ?i-?i alegi...

Pai asta e problema ca nu am PS ... nu ma pricep la poze daia v-am cerut ajutorul ... a incercat in paint =)))) dar nu merge sa fac fundalul transparent

Link to comment
Share on other sites

Sezonul 8 Serial Online Subtitrat , Free

sortarea ar trebui sa se faca dupa numarul episodului , nu dupa cat e de recent .

mie asa mi sa parut mai interesat ... cand intri in sezon sa vezi direct ultimul serial adaugat .... sa nu stai sa te duci pe o alta pagina ....

apropo ....

SE CAUTA UPLODERII .... PLATESC 0.20 $ PENTRU FIECARE SERIAL ADAUGAT / PLATA SE FACE PE 15 SI PE 1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...