Jump to content
mad93

Scanner vnc privat

Recommended Posts

Exista si root-uri indecente?

Pune ceva poze cu el, cum scaneaz?, sa vad? lumea.

un root decent poate sa fie de genul asta

processor       : 15
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 6
model : 44
model name : Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz
stepping : 2
cpu MHz : 2399.391
cache size : 12288 KB
physical id : 1
siblings : 8
core id : 9
cpu cores : 4
apicid : 51
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 11
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm syscall nx pdpe1gb rdtscp lm constant_tsc ida nonstop_tsc arat pni monitor ds_cpl vmx smx est tm2 ssse3 cx 16 xtpr sse4_1 sse4_2 popcnt lahf_lm
bogomips : 4798.76
clflush size : 64
cache_alignment : 64
address sizes : 40 bits physical, 48 bits virtual
power management: [8]

Care are ceva resurse si o banda destul de buna

@h05th pomana nu fac nimanui am postat acum ceva timp niste vnc-uri

@iphone3130 face brute extraordinar de rapid si vin cu pass si fara

Cine vrea mai multe detalii de auzim pe yahoo

Link to comment
Share on other sites

Daca vorbesti de scanner-ul ala de se vindea si aici cu $400, atunci ai ultima versiune pe pula. Ultima versiune este 2x000 si nu poate fi ciordit in caz ca se uita printr-un root sau ceva si este diferit pentru fiecare cumparator.

Si cine este acel "pizza"? Cel care a facut acel scanner nu se numeste "pizza".

Link to comment
Share on other sites

Da, la 200 EUR iti pot face rost de ultima versiune, daca te intereseaza da-mi PM :) Si ca sa nu ziceti ca vorbesc bazaconii: rkwxgl.jpg

200 e cu toate versiunile: linux x64, linux x86 si windows

150 doar pentru linux x86 si x64 :)

Chestia e in felul urmator. Un idiot a lasat scanner-ul printr-un root(o versiune veche 0xYYY), si ala de l-a furat a pus backdoor pe el si acum le vinde ieftin. Astfel hotul de care vorbesc face rost si de vnc-urile cu care scaneaza versiunea lui backdoored si de banii de la cumparatori pentru ca din cate am inteles hotul a pus un cacat ce-i trimite lui ce s-a scanat. Cine vrea sa cumpere de la cei care au versiunea backdoored nu am nimic impotriva. Cine vrea versiunea CatchyPasta(2x000) personalizata si cu protectie impotriva acestor evenimente neplacute, incluzand si functii suplimentare nepublicate, sa imi dea PM.

@io.kent: frate, nu eu il vand, eu doar va pot face legatura cu tipul, eu nu castig nimic din asta, eu il ajut doar pentru ca urasc hotii.

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

prieteni , hominizi sau ce mai sunteti voi nu aveti de unde sa stiti daca am scannerul free sau am dat bani pe el . Pana la urma daca e cineva interesat sa cumpere problema lui , cat despre mancatori pot sa ia pula lejer !

Link to comment
Share on other sites

Daca ai dat bani pe un scanner free cu atat esti mai prost, oricum, bazandu-ma pe ceea ce ai zis ai dat de un scanner gratuit si acum incerci sa faci bani cu el. Fac o oferta pentru toate slugile foamea-n gat de pe RST, ofer 50 de euro pentru fiecare utilizator al acestui forum care-si face o poza impreuna cu monitorul (in care sa se vada userul lui logat) + o foaie pe care sa scrie "sunt muritor de foame".

Yahoo Messenger mai vindeti baietii ? Ca a fost o perioada.

Link to comment
Share on other sites

Da, ce e un "root", defineste-mi decenta root-ului si pe langa asta spune-mi pe baza carui exploit sau pe baza carei vulnerabilitati functioneaza acest scanner, sau face brute-force? Sau de ce e mai bun? Ai codul sursa?

Ai nevoie de bani de droguri ca asa te-a invatat idolul tau si vinzi tot ce apuci acum ? Vezi ca tot idolul tau imi da dreptate acum, si-a bagat si el mintile in cap, tu ? Tu ...

Link to comment
Share on other sites

Da, ce e un "root", defineste-mi decenta root-ului si pe langa asta spune-mi pe baza carui exploit sau pe baza carei vulnerabilitati functioneaza acest scanner, sau face brute-force? Sau de ce e mai bun? Ai codul sursa?

Ai nevoie de bani de droguri ca asa te-a invatat idolul tau si vinzi tot ce apuci acum ? Vezi ca tot idolul tau imi da dreptate acum, si-a bagat si el mintile in cap, tu ? Tu ...

uite aici sper sa te ajute What is root? -- definition by The Linux Information Project (LINFO)

aici ai un demo cu prima versiune si sper sa te lamureasca

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4TkLiHZ7SlY

Scanenerul este facut in asa fel incat sa nu primesti ban pe ip dupa a 5-a incercare pe un server

salveaza rezultatele care nu au parola intr-un fisier si cele care au parola intr-un alt fisier

Edited by mad93
Link to comment
Share on other sites

Daca as fi avut puterea, erati toti banati pana acum, de ce trebuie voi sa stricati fiecare thread al fiecareui om care vinde ceva aici ? muritor de foame sau nu...

Prost e ala care da, nu ala care cere, plus ca exista o regula care zice ca nu aveti voie sa bananaiti ampulea prin threaduri decat daca sunteti interesati de produs.

Intrebare: La piata faceti acelasi cacat cand vinde unu pantaloni pula in loc de puma sau njike in loc de nike in piata ? Eu cred ca da, tigani fiind, este in natura voastra de a despica firu in patru, daca sunteti asa zmei la aparate, de ce pula mea nu va faceti toti cate un thread cu acelasi scaner bindat sau hexat de 100 de ori, pana o sa se ajunga free pe aici, sau de ce pur si simplu nu il publicati sa il ia tot prostu si sa-l tina colectie in pc???

Link to comment
Share on other sites

Daca as fi avut puterea, erati toti banati pana acum, de ce trebuie voi sa stricati fiecare thread al fiecareui om care vinde ceva aici ? muritor de foame sau nu...

Prost e ala care da, nu ala care cere, plus ca exista o regula care zice ca nu aveti voie sa bananaiti ampulea prin threaduri decat daca sunteti interesati de produs.

Intrebare: La piata faceti acelasi cacat cand vinde unu pantaloni pula in loc de puma sau njike in loc de nike in piata ? Eu cred ca da, tigani fiind, este in natura voastra de a despica firu in patru, daca sunteti asa zmei la aparate, de ce pula mea nu va faceti toti cate un thread cu acelasi scaner bindat sau hexat de 100 de ori, pana o sa se ajunga free pe aici, sau de ce pur si simplu nu il publicati sa il ia tot prostu si sa-l tina colectie in pc???

E vorba de inteligenta, o persoana inteligenta intotdeauna o sa priveasca un produs din perspectiva si o sa puna intrebari pana-i multumit, dar sa nu uitam ca intotdeauna un roman clasic ca tine o sa cumpere un produs dupa ambalaj, doar ca arata bine. Stii ce e in natura mea? Sa pun sute de intrebari pana sunt multumit de raspuns, stii de ce ? Ca eu platesc un serviciu si trebuie sa stiu tot despre el. Tu faci parte din cei ce vad o reclama noua la televizor si trag o fuga-n mall ca asa e la moda.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am spus ca omul are sau nu scanner privat. Eu am dat de inteles ca acum cauta scanner de vnc, acum vinde scanner de vnc asa ca, pentru cei care sunteti interesati, daca nu va pricepeti, nu cumparati.

Tepele sunt in toi pe forum, mai ales ca e vara si pustii nu mai merg la scoala, stau aici, activi sa mai fure un 5$

Apropo : https://rstforums.com/forum/70831-scanner-vnc-privat-2.rst#post458988

https://rstforums.com/forum/70831-scanner-vnc-privat.rst#post458295

Pai ca sa vinzi un produs, nu trebuie sa dovedesti ca il detii, ca este real?

Fa un film cand scanezi, ce se intampla in 5 10 minute, pune un pret, pretul este negociabil? metode de plata.

Scoate capul din fund si da-ti silinta.

Edited by awnly3jhc2g
Link to comment
Share on other sites

E vorba de inteligenta, o persoana inteligenta intotdeauna o sa priveasca un produs din perspectiva si o sa puna intrebari pana-i multumit, dar sa nu uitam ca intotdeauna un roman clasic ca tine o sa cumpere un produs dupa ambalaj, doar ca arata bine. Stii ce e in natura mea? Sa pun sute de intrebari pana sunt multumit de raspuns, stii de ce ? Ca eu platesc un serviciu si trebuie sa stiu tot despre el. Tu faci parte din cei ce vad o reclama noua la televizor si trag o fuga-n mall ca asa e la moda.

Da, genul de intrebari cu care ii dai peste nas, daca nu poti sa aticipezi sau sa iti dai seama ce a zis omu cand a folosit anumite cuvinte, inseamna ca esti mai prost ca el iar scopul tau e sa faci un post in plus, daca il iei cu teorii si cu definitii fa-o pe privat sau in alt topic, incercati in pula mea sa pastrati topicul curat, pentru ca m-am saturat sa intru intr-un thread interesat de subiect si sa vad cum faceti voi offtopic la greu.

Tind sa precizez ca scanneru e public deja, si il ai deja daca intradevar contezi, macar umpic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...