Jump to content
Cifre

[SS] Muzica

Recommended Posts

Salut baieti am inceput sa lucrez si eu la ceva si acest ceva este un forum de muzica intitulat sourceserver. Site-ul este dedicat doar pe tema muzica + alte doua categori. Avand in vedere ca in romania nu sunt atat de multe forumuri dedicate pe aceasta tema m-am gandit sa fac eu unul avand in vedre ca sunt pasionat de muzica + mixez..

Site-ul are momentan doar un forum simplu cu o tema simpla. Impreuna cu mai multi de aici am inceput sa dezvoltam cate ceva exemplu:

- Fiecare profil sa aiba drept la un album cu muzica unde o sa isi posteze creatiile.

- Fiecare profil sa aiba acces la download si upload (.mp3 si alte extensi ce tin de fisierele muzicale)

+ - Un site pentru homepage.

Momentan am cateva probleme in cel mult 2 zile o sa schimb si hostul poate si numele dar nu sunt sigur de nume..

Va rog nu sariti pe mine cu comentarii de prost gust. Aveti ceva de spus despre site spune-ti daca nu evitati topicul.

SourceServer Music • Index page - Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc. Cat despre design o sa fie schimbat si el curand cu toata interfata.

Dia - Multumesc :D

PS: Cred ca o sa platesc sau o sa cumpar ceva.. pentru forum :)

De asemnea vreau sa aduc la cunostinta persoanelor care se ocupa cu muzica si vor a ajute sunt bine veniti.

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

SourceServer Official Forum - Am schimbat interfata.

http://dezvoltare.sourceserver.eu/ - Introdus! Detalii despre staff curand si cateva chesti care ar putea ajuta in crearea unui website pentru audio search engine.

1. API-urile de cautare a 3 site-uri imense in toata lumea care se ocupa cu cautarea de fisiere audio au fost adaugate si la noi.

2. Pagina de facebook implementata.

3. Pagina artisti a fost adaugata si momentan lucram si cu Mc BoY.

Caut un administrator care ma poate ajuta cu popularizarea (SEO) si alte chestii. PM!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...