Jump to content
HiDinjection

PokerStars

Recommended Posts

Pentru cei ce vor sa se relaxeze o ora , doua , trei ore pe zi la un poker pe platforma celor de la pokerstars sau cei care vor sa scoata ceva bani din pokerstars vand o strategie descoperita de mine care aduce cam de la 30-50 $ pe zi ( jucat in medie cam 2-3 ore) la mize de 0.05/0.10 $ NL Texas Hold'em. Nu am folosit metoda pe alte tipuri de poker gen Omaha, Stud, Raz pentru ca nu le suport, deci nu stiu daca merge pe alte tipuri de poker.

Este o metoda destul de sigura atat timp cat aveti ceva notiuni elementare despre poker si putin "feeling" in depistarea pistelor usoare si a playerilor tematori.

Asa cum am spus daca jucati 2-3 ore pe zi la miza de 0.05/0.10$ lejer fara sa va chinuiti prea tare o sa scoateti in jur la 30-50$,se poate si mai mult daca prindeti playeri cu bani multi si incepatori care cred ca o sa scoata milioane intr-o zi numai din raise-uri :) iar daca aveti sa depuneti bani mai multi, puteti juca si la mize mai mari iar posibilul castig va fi si mai mare.

Deci, pentru cei ce vor metoda sa imi dea PM.

Accept plata prin Paypal sau transfer fonduri in contul de pe pokerstars.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...