Jump to content
R4zvan

New Facebook page

Recommended Posts

Salut,acu 2 sau 3 zile in urma mi-am facut o noua pagina de facebook la vrajeala..si vreau sa zic ca in timpu asta mi-au venit 1000 de fanii dar de unde... nu stiu..nu am facut reclama sau chesti din astea..si nici nu e un nume atractiv..in fb la trafic inca nu imi arata de unde vine fanii ca zice ca trebuie sa am 30 de fanii si eu am 1000.

Parerea mea e ca a fost o pagina veche si au "jumulito" astia de la fb?

A?

Link to comment
Share on other sites

Salut,acu 2 sau 3 zile in urma mi-am facut o noua pagina de facebook la vrajeala..si vreau sa zic ca in timpu asta mi-au venit 1000 de fanii dar de unde... nu stiu..nu am facut reclama sau chesti din astea..si nici nu e un nume atractiv..in fb la trafic inca nu imi arata de unde vine fanii ca zice ca trebuie sa am 30 de fanii si eu am 1000.

Parerea mea e ca a fost o pagina veche si au "jumulito" astia de la fb?

A?

Fanii vine de pe Addmefast

Link to comment
Share on other sites

Dude, oricine poate b?ga un am?rât de link pe Addmefast, nu trebuie confirmare...

baiatu are dreptate vorbesti fara sa gandesti ... omu are pagina facuta de 2 ..3 zile ... de ce ar pune cineva pagina lu R4zvan sa ii faca fanii pe facebook cand ar fi putut sa si puna pagina lui ....

Link to comment
Share on other sites

Dude, oricine poate b?ga un am?rât de link pe Addmefast, nu trebuie confirmare...

Eu nu am pus nimic.Nu am facut nici un fel de reclama ce nu intelegi.E asa din senin imi apare Like-uri pe pagina.

Eu vreau sa stiu daca pot aparea like-uri inapoi daca sa sters o pagina mai veche?

Link to comment
Share on other sites

pai faza e ca din cate ma pricep eu .... astia de la facebook daca iti inchid o pagina nu mai poate sa o ia nimeni .... deci nu cred ca exista posibilitatea asta .... poti sa ne arati pagina sau sa ne zici ce nume are :)

Ti-am trimis pm ca nu vreau sa ii fac reclama..

Link to comment
Share on other sites

Alege un fan la întâmplare ?i încearc? s? îl întrebi dac? el a dat like paginii sau dac? folose?te un sistem de like exchange pentru a î?i da seama de unde sunt "fanii".

Am facut... mi-a raspuns un chinez asa arata in poze..si mi-a zis ca e veche..deci?!

Link to comment
Share on other sites

...da... ar trebui s? contactezi feisbucu c? ai g?sit o eroare... am auzit c?-?i dau vreo 20k€

never go full ret...

Eu cred ca esti un retardat care face post-uri pentru +1 in POSTS. Inceteaza sa mai faci misto de alti, nu esti amuzant duci mai mult spre un copil prost....

ON:

1. Link-ul de la pagina ta a fost bagata in addmefast de cineva.

2. Un retardat ti-a dat like si dupa a postat pagina ta pe wall-ul lui.

3. Ai reusit sa te pui bine cu facebook-ul..

PS: Altceva nu mai stiu.. sau poate ca celor de la facebook le-o scapat ceva si no e veche.. :D

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...