Jump to content
gafi

Cumpar perfect money!

Recommended Posts

As vrea sa folosim un intermediar, pentru ca nu vreau sa risc pierderea banilor. Nu sunt din Bucuresti , dar nu cred ca asta reprezinta o problema. Contacteaza-ma cu detalii noi, daca esti de acord cu acest schimb.

Am mai cumparat de pe RST, nu dau teapa am nevoie de perfect money. Poate ar trebui sa-mi fac griji in privinta ta pentru ca ai doar 3 posturi. In fine, daca mai ai bani, contacteaza-ma.

Alti useri, daca aveti perfect money si vreti lei, contactati-ma, am nevoie de 200-300 usd.

Link to comment
Share on other sites

am eu un 200$, platesc primul (doar daca te recomanda vreun admin ceva, sa nu iti dau pe ursii din padure), dar vreau coduri de UKASH sau paysafecard sa-mi incarc eu in alte parti.

Salut, nu stiu cum m-ar putea recomanda un admin deoarece nu am colaborat cu nici unul. Am mai cumparat perfectmoney de la cativa useri de pe RST care iti pot confirma ca sunt de incredere.

Nu am folosit niciodata paysafecard sau UKASH, daca imi dai indrumari cum sa le folosesc, facem schimb. Eu preferam cash sau transfer bancar si folosesti tu banii cum vrei!

Link to comment
Share on other sites

paysafecard e un fel de "prepaid" (functioneaza la fel ca un cod vodafone/cosmote). Il cumperi din magazin... dupa ce faci plata la ghiseu sau tonomat, o sa-ti dea o chitanta cu un cod(asemanator vodafone, carnat dala lung :)) ). uite aici ai harta cu unde gasesti locatii langa tine. https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/

edit 1*: am impresia ca poti cumpara de la tonomatele alea unde iti poti cumpara si WMZ prin mall-uri, nu stiu sigur sigur.

Link to comment
Share on other sites

paysafecard e un fel de "prepaid" (functioneaza la fel ca un cod vodafone/cosmote). Il cumperi din magazin... dupa ce faci plata la ghiseu sau tonomat, o sa-ti dea o chitanta cu un cod(asemanator vodafone, carnat dala lung :)) ). uite aici ai harta cu unde gasesti locatii langa tine. https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/

edit 1*: am impresia ca poti cumpara de la tonomatele alea unde iti poti cumpara si WMZ prin mall-uri, nu stiu sigur sigur.

Am inteles, pai o sa cumpar maine un paysafecard si iti dau chitanta dupa ce trimiti tu primu banii. Iti fac poza inainte sa vezi ca am cumparat chitanta, o sa ascund numarul. As vrea sa mi trimiti si tu pe privat un print screen ca ai banii in cont.

Link to comment
Share on other sites

paysafecard e un fel de "prepaid" (functioneaza la fel ca un cod vodafone/cosmote). Il cumperi din magazin... dupa ce faci plata la ghiseu sau tonomat, o sa-ti dea o chitanta cu un cod(asemanator vodafone, carnat dala lung :)) ). uite aici ai harta cu unde gasesti locatii langa tine. https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/

edit 1*: am impresia ca poti cumpara de la tonomatele alea unde iti poti cumpara si WMZ prin mall-uri, nu stiu sigur sigur.

Le dai idei alora cu EMP Jammer:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...