Jump to content
chrisbuuren

Salutari!

Recommended Posts

Salutari sunt membru de cateva zile ,dar abia astazi am avut timpul necesar sa pot saluta toti membrii RST si sa pot spune ceva despre mine(ca deehh' niciodata nu strica cativa prieteni in plus).

Am 22 de ani ma numesc Cristi stau in Bucuresti ,dar sunt din Calarasi am si am ajuns in capitala cu facultatea.

Momentan sunt la Facultatea de Inginerie Aerospatiala ,unde am invatat singur matematica intr-o saptamana cat sa iau examenul de admitere(2 ani am stat acasa nu m-am inscris la facultate) iar acum sunt in primii 30 din facultate.Mai multe nu mai spun pentru ca nu vreau sa para ca ma laud.

Primul calculator l-am primit in clasa a VII-a in generala si de atunci tot ce am invatat sa fac ,am invatat singur am inceput cu instalari de windows si alte lucruri esentiale.

Am terminat liceul la profil real Matematica-Informatica si am facut, din pacate Pascal(asta stia profesoara mai bine ,o blonda si la propriu si la figurat ..iar la majoritatea orelor eu si inca 2 colegii ii corectam programele pe care ni le preda ea :)) )

In prezent am inceput sa invat C si C++ (am descarcat multe carti de pe filelist vreo 30 GB) si am intrat aici pentru ca vreau sa "stapanesc" tainele calculatorului,in timp desigur:)

Alte hobby-uri Fotbalul ,K1,si de la anul sper zborul deoarece vreau sa imi iau brevetul PPL.

Cam atat despre mine,multumesc si sper sa ne intelegem bine.

Cristi C.

Va rog sa-mi iertati eventualele greseli de scris,totusi este un site IT si nu de limba romana:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...