Jump to content
Dark_net

Linux root video (dark_net)

Recommended Posts

Anonimatul? :?

Tu singur nu stii ce ii asta, daca acoperem si linkul, kernelul, etc ce tip de video avrea sa fie asta?

Si totusi pot sa ma prinda cind vreau si pe mine, si pe tine, si pe cine vreau.

http://www.zone-h.org/component/option,com_attacks/Itemid,43/filter_defacer,Dark_net/

In plus eu nu am distrus serverul , nici nu l-am defaciat. Eu in un server gasesc ceva mai bun decat situri de defaciat <- asta fac numai cind vreau.

Dark_net // [/OT]

Link to comment
Share on other sites

Anonimatul? :?

Tu singur nu stii ce ii asta, daca acoperem si linkul, kernelul, etc ce tip de video avrea sa fie asta?

Si totusi pot sa ma prinda cind vreau si pe mine, si pe tine, si pe cine vreau.

http://www.zone-h.org/component/option,com_attacks/Itemid,43/filter_defacer,Dark_net/

In plus eu nu am distrus serverul , nici nu l-am defaciat. Eu in un server gasesc ceva mai bun decat situri de defaciat <- asta fac numai cind vreau.

Dark_net // [/OT]

Sysghost are dreptate si`n plus arata`mi si mie un tutorial video unde isi dezvaluie ala multe informatii despre el. Nici n`ai idee pe unde poate ajunge videoclipu si jap ...te toarna. Oricum nu prea se oboseste nimeni pentru astea.

Si btw, ce gasesti mai bun intr`un server? =))

Link to comment
Share on other sites

numai suferiti ca domne nu va prinde si ca domne ca ce sa imi pastrez anonimatul dintro prostie minora te da in judecata..:) roagate sa fi minor sa te alegi cu o amenda.. :) daca nu pentru doar ca ai avut acces fara sa ai permisiunea administratorului primesti de la 3 luni la -5 ani iar daca ai compromis anumite lucruri e pe server poti avea de la 5-12 ani ... :? chiar daca judecatorii ne vad ca pe niste genii ...puscarie tot faci daca nu esti minor si nu ai ceva pile macar sa te alegi cu 3 luni de puscarie sau macar sa iti dea 1 an cu suspendare..ashea ca numai suferiti de domne nu ma prinde;) pe mine ma scapat isp-ul din belea..:) ca nu am contract cu el ma mutat pe alt ip si ip-ul ala e null :) si aia nu aveau ce sa faca...fie .. :) norocul meu ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...