Jump to content
sourcecode

}{xss adventistas.org site de adventisti din brazilia

Recommended Posts

Ahahaha ma ce amuza credinciosii astia care injura, fura, se fut cu 1000 de persoane chiar daca au barbat/femeie si dupa ne predau lectii de pocainta pe internet :) intr-un limbaj asa de credincios coaie, cum doar in Romania vezi. (am intalnit pe unu care m-a injurat cateva zeci de minute pana i-am dat ignore doar pentru ca am zis ca urasc pocaitii aia teribilisti). Cum pula mea esti credincios cand faci asa ceva? Lasand la o parte asta, on topic, e bine pentru inceput..orice e bine pentru inceput :):D invata sqli cu xss nu faci mare chestie :):D

Link to comment
Share on other sites

Don't get me wrong, dar, in umila mea parere, un astfel de post nu-si are rostu pe rst, cel putin nu la sectiunea asta. Puteai posta la Show Off, dar dupa mine, nici acolo. Orice vulnerabilitate publicata care isi are locatia intr-un aplicatie religioasa, educationala and so on nu ar trebui sa produca vreo satisfactie.

A, daca vroiai sa faci o fapta buna, contactai site-ul/adminul intr-o maniera privata si le spuneai ce si cum..otherwise, e ca si cum te-ai juca prin Mutillidae si ai zice "vai ce-am realizat".

Edited by tpad
Link to comment
Share on other sites

Frate...tu te rogi sa fi mantuit si ai la semnatura marijuana...altii beau ..injura ...sexul a ajuns placerea strazii..tu crezi ca doar trebuie sa te rogi si gata esti mantuit?Prietene inainte de asta trebuie sa renunti la ele,sa te schimbi ,sa-l cauti pe Dumnezeu cu toata inima ta ..sa simti...prietene nu stiu doar informatica si mate ..iti predau ce vrei tu ,daca vrei!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...